sobota, 20 lipca 2019 napisz DONOS@

Lekkoatleci ze Śniadowa zdobyli 19 medali mistrzostw Polski

cz śr, 31 stycznia 2007 13:38

W Śniadowie, wiosce koło Łomży, liczącej 1600 osób, działają dwa kluby sportowe - dość bogaty piłkarski i biedny lekkoatletyczny. Ale sukcesy ma tylko ten ostatni. Jego dorobek jest imponujący - 19 medali mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych w siedmioletniej historii.

Piłkarze z łomżyńskiego starostwa najlepsi

Foto: Piłkarze z łomżyńskiego starostwa najlepsi
cz wt, 30 stycznia 2007 15:27

Reprezentacja piłkarska starostwa łomżyńskiego zwyciężyła w II Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Miastkowa. W sobotę i niedzielę w zmaganiach zmagań uczestniczyło 18 drużyn. Byli to przede wszystkim mieszkańcy gminy Miastkowo i powiatu łomżyńskiego, ale nie zbrakło także miłośników piłki nożnej z gmin i powiatów ościennych z województwa podlaskiego.

Najlepszy sprint w Polsce

mm nie, 28 stycznia 2007 19:12

Świetne występy zanotowali lekkoatleci LKS „Narew” Kurpiewski Łomża podczas Halowych Mistrzostw Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Spale 26-28.01.2007r. Złoty medal w biegu na 60m Juniorów zdobył Artur Zaczek, doskonałym rezultatem 6,88s. Ten niezwykle utalentowany sprinter czyniący stale postępy sportowe jest uczniem ZSEiO nr.6 w Łomży, członkiem Kadry Narodowej Juniorów w sprincie i głównym kandydatem do startu w tegorocznych Mistrzostwach Europy, które odbędą sie w Holandii.

Łomżyńskie tenisistki nie do pokonania

cz pon, 22 stycznia 2007 10:13

Monika Narolewska z SKTS-u Łomża wygrała trzeci Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Seniorów w Tenisie Stołowym. Turniej rozegrano w sobotę w Suchowoli. Co ciekawe łomżanki zajęły także dwa kolejne miejsca. Na drugim miejscu uplasowała się Katarzyna Listwon, a trzecia była Weronika Łuba.

Łomżyński sprinter ponownie na podium

cz wt, 16 stycznia 2007 15:55

Artur Zaczek, zawodnik LKS NAREW-Kurpiewski Łomża, w sobotę (13.01.2007r.) udanie wystartował reprezentując Polskę w Halowym Trójmeczu Juniorów POLSKA-BIAŁORUŚ-UKRAINA. W biegu na 60 metrów zajął II miejsce w czasie 6,99 sek., przegrywając jedynie ze starszym Olafem Paruzelem z Górnika Zabrze (6,93 sek.).

Łomżyńskie Dojo otwarte

Foto: Łomżyńskie Dojo otwarte
cz so, 13 stycznia 2007 19:01

„Dojo to miejsce w którym spotyka się kultura, rozum i sztuka walki” – mówi shihan Andrzej Drewniak oficjalnie otwierając łomżyńskie Dojo czyli salę treningową Łomżyńskiego Klubu Karate Kyokushin. Kilkadziesiąt metrów kwadratowych przestrzeni karatecy wygospodarowali adoptując na swoje potrzeby piwnice w budynku przy al Legionów.

Stadion znowu opóźniony

Foto: Stadion znowu opóźniony
cz śr, 03 stycznia 2007 12:15

Pierwszy etap remontu łomżyńskiego stadionu to miała być pestka. Zapowiadano, że prace da radę wykonać w kilka tygodni. Tymczasem po raz kolejny wykonawca modernizacji złapał opóźnienie. Choć prace prowadzone są już od połowy września... i koniec jest już ponoć blisko, zawalono już drugi termin oddania obiektu. Tym razem nie pomogła nawet wyjątkowa ciepła zima.

Podsumowanie LUKS(usowego) roku

Foto: Podsumowanie LUKS(usowego) roku
cz pt, 22 grudnia 2006 15:28

- Miniony sezon był bardzo udany mamy nadzieję, że przyszły nie będzie gorszy – podkreślał Andrzej Korytkowski trener lekkoatletów klubu LUKS „PREFBET” w Śniadowie podczas podsumowania sportowego roku w klubie. W sezonie 2006 sportowcy LUKS-a zdobyli aż 56 medali na różnego rodzaju mistrzostwach i pobili 14 rekordów województwa podlaskiego. LUKS „PREFBET” w Śniadowie zrzesza około 50 zawodników z 21 gmin i wszystkich powiatów byłego województwa łomżyńskiego.

Białostocki Hetman najlepszy, ale najlepsi w ŁKS-ie

cz pon, 18 grudnia 2006 08:41

W sobotę w Hali Sportowej MOSiR w Grajewie odbył się IX Podlaski Świąteczny Turniej halowej piłki nożnej żaków Pamięci Wojciecha Chylińskiego. Udział wzięło dziesięć drużyn z województwa podlaskiego i warmińsko – mazurskiego rocznika 1995 i młodsi. ŁKS Łomża zajął trzecie miejsce, ale to w tym zespole gał król strzelców Robert Galanek (8 bramek) i najlepszy bramkarz turnieju Kamil Borkowski.

Łomża Off Road Team

Foto: Łomża Off Road Team
cz nie, 17 grudnia 2006 23:47

Łomża Off Road Team. Pod takim szyldem póki co nieformalnie spotykają się młodzi sympatycy jazdy terenowej . Od kilku tygodniu regularnie co niedziela wyruszają na podbój okolicznych bezdroży. Michał Wesołowski i Norbert Staniórski to własnie z ich inicjatywy odbył się pierwszy zapoznawczy - jak sami twierdzą „wypad w teren”.

Sukcesy tenisistek

Foto: Sukcesy tenisistek
cz nie, 10 grudnia 2006 22:04

Bardzo dobrze spisały się zawodniczki SKTSu Łomża w rozgrywanym przez ostatnie dwa dni w Gdańsku II Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym (OTK) kadetów w tenisie stołowym. W gronie 40.tu uprawnionych do startu zawodniczek szóste miejsce zajęła Monika Narolewska, siódme – Weronika Łuba a 10.te – Edyta Szabłowska.

Halowa piłka nożna nauczycieli

cz cz, 07 grudnia 2006 11:34

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Zarząd Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie organizują I Mistrzostwa Pracowników Oświaty Województwa Podlaskiego w halowej piłce nożnej. Odbędą się one 13 I 2007 roku w Hali Sportowej MOSiR w Grajewie, a obowiązują przepisy futsalu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Tai-chi w Łomży

Foto: Tai-chi w Łomży
cz śr, 06 grudnia 2006 19:32

Kiedy oglądamy filmy dokumentalne o Chinach często widujemy tam ludzi w różnym wieku, którzy płynnie i powoli poruszają się w jakichś określonych układach. Jest w tym ruchu coś przyciągającego i zarazem uspokajającego, co budzi zaciekawienie wielu zabieganych, zaaferowanych tysiącem spraw ludzi. Ta „medytacja w ruchu” to tai-chi – prastary system chiński zdobywający sobie coraz większą popularność na całym świecie.

Stadion miejski przejmie MPGKiM?

Foto: Stadion miejski przejmie MPGKiM?
cz so, 02 grudnia 2006 13:51

„Klub ŁKS jako opiekun majątku miasta nie zdał egzaminu” – mówi Jerzy Brzeziński. Prezydent Łomży głośno już mówi o odebraniu stadionu miejskiego przy ul. Zjazd Łomżyńskiemu Klubowi Sportowemu i przekazanie go w zarząd komunalnemu MPGKiM. - To dobry pomysł – odpowiada prezes ŁKS Stanisław Kaseja, który jednocześnie apeluje do prezydenta, aby nie nakładał na klub zbyt dużego haraczu za korzystanie ze stadionu i boisk treningowych.

Udane występy zapaśników w Olsztynie

mm pon, 20 listopada 2006 08:31

W dniach 17 - 19 listopada w Olsztynie odbył się XXXV Turniej UKS - ów O Puchar Warmii i Mazur w zapasach. W imprezie tej wzięli udział zawodnicy UKS Herkules Łomża, działającego przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Łomży. Łomżyńscy zawodnicy walczyli w stylu wolnym.

Łomżanie na finale Ligi Futbolu Amerykańskiego

Foto: Łomżanie na finale Ligi Futbolu Amerykańskiego
cz wt, 14 listopada 2006 12:26

W minioną niedzielę na stadionie Marymont w Warszawie odbył się Finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego. Mistrzem PZFA zostali Warsaw Eagles pokonując Pomorze Seahawks 34:6. Co ciekawsze, w meczu poprzedzającym bezpośrednio finał wystąpiła łomżyńska drużyna Łomża Jackals.

Boisko za karę

Foto: Boisko za karę
cz cz, 02 listopada 2006 23:03

Zgodnie z zapowiedziami karą za opóźnienie w modernizacji łomżyńskiego stadionu będzie budowa boiska treningowego. Koszt karnej inwestycji oszacowano na 100 tys zł. Przypomnijmy zgodnie z umową zawarta pomiędzy ratuszem a warszawska firmą „Zielona Architektura”, która podjęła się modernizacji stadionu przy ul. Zjazd wszelkie prace powinny zostać zakończone do ubiegłego poniedziałku.

Ze stadionem nie zdążyli..., za karę zrobią boisko?

Foto: Ze stadionem nie zdążyli..., za karę zrobią boi...
cz pon, 30 października 2006 17:31

W poniedziałek 30 października powinien zakończyć się remont łomżyńskiego stadionu. Powinien, ale się nie zakończył. Prac o czasie nie udało się wykonać mimo, że ostatnio robota na stadionie prowadzona była nieustanne – i za dnia i nocą - nawet w sobotę i niedzielę.

Łomżanka szykuje się na Igrzyska w Pekinie

Foto: Łomżanka szykuje się na Igrzyska w Pekinie
cz nie, 29 października 2006 18:20

Marzena Banach zawodniczka klubu LKS Narew Łomża znalazła się w grupie lekkoatletycznej Samsung Team. Grupę powołano specjalnie z myślą o Igrzyskach Olimpijskich 2008 w Pekinie. Póki co Samsung Team tworzą cztery juniorki i czterech juniorów oraz ich opiekunowie - Zdzisław Hoffmann i Jacek Wszoła.

Dwa złote medale łomżyńskich taekwondystów

Foto: Dwa złote medale łomżyńskich taekwondystów
cz pon, 23 października 2006 21:20

Bardzo dobrze zaprezentowali się Arkadiusz Przychodzeń i Mateusz Zawalich na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Taekwondo WTF, które rozegrano w sobotę w sali gimnastycznej nr 10 w Łomży. Zawodnicy reprezentujący Uczniowski Klub Sportowy Olimpijczyk działający przy Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży zdobyli złote medale w swoich kategoriach wagowych.

« · «« · 131 · 132 · 133 · 134 · 135 · 136 · 137 · 138 · 139 · 140 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę