Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Złoto Dobkowskiego

Główne zdjęcie
Sebastian Dobkowski

Bardzo dobrze spisali się zawodnicy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża podczas rozgrywanej w Zielonej Górze XVI Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Jeszce w piątek dwa medale srebro i brąz w biegu na 2000 m z przeszkodami zdobyły odpowiednio Ewelina Lubiejewska i Katarzyna Smakowska, a w sobotę złoto dorzucił do tego Sebastian Dobkowski, który wygrał konkurencję rzut młotem.

Sebastian Dobkowski, 17-letni zawodnik  LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, już w pierwszej próbie rzucił młotem na odległość 70 metrów  i 46 centymetrów, co dawało mu wyraźna przewagę nad rywalami. Mimo kolejnych pięciu prób żaden z dziesiątki zawodników uczestniczących obok Dobkowskiego w finałach konkurencji nie zbliżył się jednak do odległości 70 metrów. Ostatecznie drugi najlepszy wynik tej konkurencji uzyskał reprezentant AZS-AWF Warszawa Arkadiusz Rogowski, posyłając młot na odległość 69 m i 9 cm.

zobacz: Medale Prefbetu

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę