Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

ŁKS 1926 zastąpi w lidze ŁKS Łomża...

(Nowy) ŁKS 1926, będzie mógł zająć miejsce ŁKS-u Łomża – twierdzi Witold Dawidowski, prezes Podlaskiego Związki Piłki Nożnej. Dziś po południu spodziewana jest oficjalna decyzja zarządu regionalnych struktur związku, ale jak podkreśla Dawidowski, wstępna zgoda już jest i jeśli zostaną złożone wszystkie wymagane dokumenty nowy ŁKS będzie mógł w połowie sierpnia formalnie przystąpić do rozgrywek w miejsce likwidowanego ŁKS Łomża.

- Dziś mamy przyjąć do związku nowy ŁKS 1926. Formalnie, to zarząd związku decyduje, czy nowy klub rozpocznie rozgrywki od klasy B, czy też zajmie miejsce starego ŁKS Łomża. W tym wypadku nie ma przeszkód aby była to od razu IV liga, bo klub jest czysto amatorski – mówi Dawidowski, dodając, że inaczej byłoby gdyby ŁKS grał w ligach zawodowych.   
Decyzję regionalnych struktur PZPN będzie musiała zatwierdzić jeszcze piłkarska centrala z Warszawy, ale jak mówi Witold Dawidowski to tylko formalność.    

Działacze piłkarscy z Łomży liczą jeszcze na możliwość awansu ŁKS-u do III ligi. Stanie się tak gdyby jeden z zespołów Dąb Dąbrowa Białostocka albo Wissa Szczuczyn, które na boiskach wywalczyły awans do wyższej klasy rozgrywkowej, nie otrzymał od PZPN licencji na trzecioligowe rozgrywki.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę