środa, 26 września 2018 napisz DONOS@

Udane występy naszych zapaśników

mm nie, 11 grudnia 2005 22:46

W dniach 9-11 grudnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Herkules działającego przy Publicznym Gimnazjumnr 1 w Łomży brali udział w XXXiV Turnieju Uczniowskich Klubów Sportowych o Puchar Warmii i Mazur, który rozgrywany był w olsztyńskiej halii Urania.

Tenis stołowy: wyniki II OTKK

Foto: Tenis stołowy: wyniki II OTKK
cz nie, 11 grudnia 2005 22:03

Magdalena Szczerkowska z GLKS Nadarzyn wśród dziewcząt, a Jakub Dorociński (MLKS ODRA GŁOSK Księginice) i Daniel Puchalski (MOKS SŁONECZNY Białystok) wśród chłopców wygrali II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w tenisie stołowym. Przez dwa dni - w sobotę i niedziele - w hali sportowej przy SP nr 9 w Łomży walczyło kilkudziesięciu najlepszych w kraju młodych tenisistów stołowych.

Tenisiści z całego kraju grają w Łomży

Foto: Tenisiści z całego kraju grają w Łomży
cz so, 10 grudnia 2005 13:13

W hali sportowej przy SP nr 9 w Łomży rozgrywany jest II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów w tenisie stołowym. Przy zielonych stolikach stanęło około 80 najlepszych w kraju młodych tenisistek i tenisistów. W tej grupie są także dwie łomżanki Monika Narolewska i Weronika Łuba z klubu SKTS II LO „Wałkuscy” Łomża.

II Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów

mm śr, 07 grudnia 2005 13:54

Turniej zostanie rozegrany w dniach 10-11 XII 2005r. w hali sportowej SP9 ul. Księżnej Anny 18. Uroczyste otwarcie 10 XII 2005r. o godz.8.45. Początek gier o godz. 9.00.

Złoto Jabłońskiego

Foto: Złoto Jabłońskiego
cz nie, 27 listopada 2005 22:23

Ariel Jabłoński uczeń Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących w Łomży wywalczył złoty medal w kat. wag. plus 78 kg podczas Międzynarodowych Mistrzostw Taekwondo WTF Warsaw Cup 2005. W zawodach wystartowało ponad 700 zawodników z 62 klubów w tym 10 zagranicznych z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Łotwy i Gruzji.

Najlepsze na łomżyńskich Wertep'ach są Uazy

Foto: Najlepsze na łomżyńskich Wertep'ach są Uazy
mm nie, 23 października 2005 11:55

Jadąca Uazem załoga Dariusz i Bartłomiej Krzywkowscy z Warszawy wygrała 26 Amatorski Rajd Samochodów Terenowych WERTEP. Przez całą sobotę po bezdrożach Ziemi Łomżyńskiej ścigało się kilkadziesiąt samochodów terenowych prowadzonych przez kierowców z niemal całej Polski. Wśród przeszkód przygotowanych przez organizatorów Rajdu był m.in. tor motokrosowy na Forcie III w Piątnicy.

Wertep wystartował z Łomży

Foto: Wertep wystartował z Łomży
cz so, 22 października 2005 10:05

Niemal dokładnie 100 km po bezdrożach Ziemi Łomżyńskiej pokonają dziś uczestnicy 26 Amatorskiego Rajdu Samochodów Terenowych WERTEP. Trasa wiedzie z Łomży przez Piątnicę do Nowogrodu. Po drodze wiele atrakcji i prób sprawnościowych dla samochodów, kierowców i pasażerów. Niemal 70 załóg, które stanęły w sobotni poranek na starcie będzie musiało pokonać m.in. żwirownię w Elżbiecinie, Fort III w Piątnicy, i starorzecza Narwi w okolicach Nowogrodu.

Terenówki wracają do Łomży

Foto: Terenówki wracają do Łomży
mm cz, 20 października 2005 12:04

Już w najbliższą sobotę, 22 października Warszawski Klub Samochodów Terenowych WERTEP organizuje rajd samochodów terenowych. Start w sobotę o godzinie 9 na Placu Niepodległości w Łomży. Trasa: Łomża - Piątnica - Nowogród. Po trasie - wiele atrakcji, prób sprawnościowych dla samochodów, kierowców i pasażerów. Na najlepszych - puchary Prezydenta Łomży i nagrody.

Sukcesy taekwondystów

Foto: Sukcesy taekwondystów
cz wt, 18 października 2005 11:26

Czworo łomżyńskich taekwondyści UKS „Olimpijczyk” wróciło z medalami z Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodziczek i Młodzików w Taekwondo WTF, które rozegrano w Puławach. Najlepiej z tej grupy wypadł Arkadiusz Przychodzeń, który wywalczył srebrny medal w kat wagowej 55 kg.

Zwyciężli w Łomży - czy zwyciężą w Nowogrodzie?

cz pt, 30 września 2005 06:20

Na stadionie miejskim w Łomży odbyły się Mistrzostwa Miasta Szkół Podstawowych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W rywalizacji wzięły udział reprezentacje wszystkich łomżyńskich podstawówek. Podobna sytuacja nie miała miejsca od co najmniej kilkunastu lat.

Mistrzostwa Regionu Podlasko - Lubelskiego w zapasach styl klasyczny .

mm cz, 29 września 2005 17:46

Wyniki ze startu zawodników UKS Herkules Łomża w zapasach w n/w zawodach: Mistrzostwa Regionu Podlasko - Lubelskiego w zapasach styl klasyczny. Janów Lubelski 23 09 2005 r:

Boguski w Wiśle?

Foto: Boguski w Wiśle?
cz cz, 11 sierpnia 2005 11:21

Rafał Boguski najlepszy zawodnik ŁKS Łomża, miałby zostać zawodnikiem Mistrza Polski Wisły Kraków. Za Boguskiego ŁKS od Wisły miałby otrzymać 300 tys. zł. Jeszcze nigdy pierwszoligowy zespół nie płacił tyle za zawodnika z trzecioligowej drużyny. Co ważne, mimo że Boguski zostałby sprzedany do Ekstraklasy, w rozpoczynającym się sezonie miałby jeszcze grać w barwach ŁKS-u Łomża. Wszystko co powyżej jest jeszcze warunkowe, bo w środę miano podpisać kontrakt, ale go nie podpisano. Najprawdopodobniej za sprawą nadzwyczajnego Zjazdu PZPN, na którym musieli być prezes Wisły Karków Zdzisłąw Kapka i trener tego zespołu Jerzy Engel.

eŁKSówka po raz drugi

Foto: eŁKSówka po raz drugi
cz pon, 08 sierpnia 2005 17:04

Karnety na jesienne mecze ŁKS Browar Łomża rozgrywane na stadionie przy ul. Zjazd w Łomży dla pięciu najlepiej typujących to nagrody w pierwszej edycji „eŁKSówki” internetowej zabawy użytkowników portalu 4lomza.pl. W sumie, przez wiosenną rundę rozgrywek III ligi w sezonie 2004/2005, w typowanie wyników poszczególnych spotkań bawiło się z nami 76 internautów, a ponad trzy razy tylu użytkowników logowało się do systemu by oceniać piłkarzy. Właśnie rusza kolejna edycja zabawy „eŁKSówka”.

Z Siemienia do Łomży wpław - XI Maraton Pływacki

Foto: Z Siemienia do Łomży wpław - XI Maraton Pływacki
mm nie, 07 sierpnia 2005 23:20

Michał Kosiński wygrał rozgrywany po raz 11. Maraton pływacki Siemień - Łomża. Na pokonanie 7 km Narwi – z jej prądem – potrzebował on nieco ponad godzinę. W sumie na starcie organizowanego przez Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży maratonu stanęło 11 zawodników. Z tej grupy tylko jednej nie udało się dopłynąć do mety.

List otwarty do prezydentów - list prosimy potraktować jako ostateczny apel o pomoc dla ŁKS Łomża

Foto: List otwarty do prezydentów - list prosimy potr...
cz cz, 28 lipca 2005 12:03

Z wielką satysfakcją informujemy Panów Prezydentów, że beniaminek III ligi piłki nożnej - ŁKS Browar Łomża w końcowej klasyfikacji (sezonu 2004/2005) zajął 3 pozycję (najwyższą!) w prawie osiemdziesięcioletniej historii klubu. Sukces ŁKS – u jest tym wspanialszy, że większość zawodników klubu to rdzenni mieszkańcy Łomży. Również nasi kibice coraz liczniej pojawiają się na miejskim stadionie i bardzo żywiołowo dopingują swą ukochaną drużynę…

Sukcesy lekkoatletek

Foto: Sukcesy lekkoatletek
cz nie, 24 lipca 2005 22:38

Marzena Banach LKS Narew Łomża zajęła pierwsze, a Magdalena Stankiewicz LUKS Prefbet Śniadowo drugie miejsce w podczas rozgrywanej w Warszawie XI Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Mazowsze 2005. Pierwsza z zawodniczek skakała w dal, druga biegła na 800 metrów.

Marzena skacze w Marrakeszu

cz wt, 12 lipca 2005 16:47

Marzena Banach 16-latka z Nowej Rudy - powiat kolneński - będzie walczyła w Mistrzostwach Świata Juniorów Młodszych do lat 18, które w środę rozpoczynają się w Maroku. Zawodniczka klubu „Narew Łomża” jest jedną z 11. Polek jakie zakwalifikowały się do mistrzostw. W sumie w Marrakeszu do niedzieli rywalizować będzie 2000 lekkoatletów z ponad 160 krajów. W tej grupie jest 26 Polaków i Polek.

VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin

pa pon, 11 lipca 2005 11:39

W niedzielę 20 lutego 2005r. odbyły się w hali im. Olimpijczyków Polskich w Łomży VI Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Karate Kyokushin.

Sukcesy lekkoatletów

cz nie, 26 czerwca 2005 23:38

Podczas rozgrywany w Białej Podlaskiej Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski dobrze zaprezentowali się nasi... Piotr Krzyżanowski i Marzena Banach z klubu Narew Łomża udanie debiutowali w seniorskiej imprezie. Oboje skakali w dal. Piotr Krzyżanowski skacząc 7,18 zajął miejsce dziewiąte a Marzena Banach z wynikiem 5,89 była 11.ta.

Nurkowie całej Łomży łączcie się...

Foto: Nurkowie całej Łomży łączcie się...
cz pt, 24 czerwca 2005 16:50

Założenie pierwszego w Łomży klubu nurkowego to cel jaki stawiają sobie mieszkający tu miłośnicy tej dyscypliny sportu. Są już pierwsze zalążki... W tym roku w mieście zorganizowano kurs na płetwonurka P1 KDP/CMAS – Światowej Konfederacji Działalności Podwodnej. Na początku czerwca pierwszych pięć osób otrzymało poświadczenia pozytywnego ukończenia tego kursu.

« · «« · 126 · 127 · 128 · 129 · 130 · 131 · 132 · 133 · 134 · 135 · »» · »
 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę