Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Orzeł Kolno szczęśliwie pozostanie w III lidze

Piłkarski zespół z Kolna kolejny sezon będzie grał w III lidze. Orzeł Kolno, który ostatni sezon rozgrywek zakończył na przedostatnim miejscu w tabeli i powinien spaść do niższej klasy rozgrywkowej zajmie miejsce zwolnione przez OKS 1945 Olsztyn, który ostatecznie będzie grał w II lidze.

Orzeł Kolno nie wskoczył automatycznie na miejsce zespołu z Olsztyna. Wcześniej PZPN miejsce pod reprezentacji stolicy Warmii i Mazur zaoferowały MKS-owi Mielnik, który w tabeli był o jedna pozycje wyżej niż zespół z Kolna i także spadał do IV ligi.  Klub z Mielnika tego prawa jednak nie skorzystał, bo nie zdoła spełnić wymogów licencyjnych.
W tej sytuacji Podlaski ZPN kierując się przepisami PZPN poprosił o zastąpienie MKS-u kolejnego spadkowicza - Orzeł Kolno, który ma ważną licencję trzecioligową i który wyraził zgodę na grę w III lidze.
Utrzymanie się w III lidze Orła Kolno oznacza utrzymanie się w IV lidze Pomorzanki Sejny, GKS Kleosin w okręgówce i COKiS Ciechanowiec w A klasie – podaje Podlaski ZPN.

Dodajmy, że Orzeł Kolno w 30 meczach rozegranych w poprzednim sezonie zdobył tylko 28 punktów. Piłkarze z Kolna wygrali 7 spotkań, kolejne 7 zremisowali, a pozostałe 16 przegrali. Łącznie we wszystkich meczach udało im się strzelić 23 gole, tracąc w tym czasie 39 bramek.

 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę