Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Korytkowski powołany na mecz Polska – Niemcy

Główne zdjęcie
Andrzej Korytkowski

W czasie Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w Zielonej Górze trójka łomżyńskich lekkoatletów otrzymała powołania do reprezentacji Polski na mecz ze swoimi rówieśnikami z Niemiec. Są to Ewelina Lubiejewska i Katarzyna Smakowska na 2000m z przeszkodami (obie „PREFBET Śniadowo” Łomża) oraz Adrian Góralczyk w skoku w dal (NAREW Kurpiewski Łomża). Teraz w Polskim Związku Lekkiej Atletyki zapadła decyzja o składzie kadry trenerskiej na mecz, który odbędzie się w Borna (Niemcy) 14 sierpnia. Wśród powołanych trenerów jako jedyny z województwa podlaskiego znalazł się Andrzej Korytkowski (LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża. Trener Korytkowski odpowiedzialny ma być za biegi przeszkodowe dziewcząt i chłopców.

Przyjąłem z zadowoleniem informacje o powołaniu na ten mecz, bo będę mógł dopilnować obie moje zawodniczki, ale przede wszystkim jest to duży prestiż i wyróżnienie z PZLA. Cieszy fakt, że PZLA zauważa moją pracę oraz wyniki i docenia je – mówi trener Andrzej Korytkowski, który już w ubiegłym roku został powołany na jednego z trenerów Kadry Polski Juniorów w sprincie. - Chciałbym podkreślić, że Kasia i Ewelina są kolejnymi zawodnikami, które doprowadziłem do reprezentacji Polski, a w sumie jest to już sześć osób (Anna Pruszkowska 800m (2004),  Arkadiusz Wojno 400m, 4x400m (2006, 2007, 2008), Magdalena Stankiewicz 800m, 4x400m (2006,2008), Justyna Korytkowska 3000m prz. (2008), Katarzyna Smakowska 2000m prz. (2010) i Ewelina Lubiejewska 2000m prz. (2010)) co jest zdecydowanie największą liczbą wśród trenerów LA na ziemi łomżyńskiej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę