Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

Podlaski ZPN zaakceptował ŁKS 1926 Łomża

Zgodnie z oczekiwaniami ŁKS 1926 Łomża zastąpi w IV lidze oraz rozgrywkach młodzieżowych likwidowany ŁKS Łomża. Decyzję taką „o długiej dyskusji” podjął Zarząd Podlaskiego Związku Piłki Nożnej. Przypomnijmy ŁKS Łomża wobec ogromnego zadłużenia - ok. 600 tys zł - i braku perspektyw jego spłaty – zgodnie z decyzją walnego zgromadzenia członków klubu ma zostać zlikwidowany.

Członkowie „starego” ŁKS przyjmując że w przypadku likwidacji klubu wszystko co pozostaje po upadającym ŁKS-ie z drużynami i przeszło 80-letnią tradycją, ale bez długów, przejmie nowe stowarzyszenie ŁKS 1926 Łomża. W tym tygodniu działacze nowego klubu formalnie wystąpili do Zarządu Podlaskiego ZPN z prośbą o przyjęcie w poczet członków i wyrażenie zgodę na wstąpienie w miejsce starego ŁKS-u w rozgrywkach piłkarskich.
- Klub ŁKS 1926 Łomża przyjął na siebie obowiązek szkolenia młodzieży na terenie Łomży oraz prowadzenia drużyny seniorskiej. Zarząd Podlaskiego ZPN po długiej dyskusji i wysłuchaniu przedstawicieli nowego i starego ŁKS-u przyjął wniosek przyjmując ŁKS 1926 w poczet członków związku i pozwalając na sukcesję tradycji sportowych zlikwidowanego ŁKS Łomża – czytamy w komunikacie PZPN.
W nowym sezonie 2010/2011 w IV lidze oraz rozgrywkach młodzieżowych występował będzie ŁKS 1926 Łomża.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę