Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 31 stycznia 2023 napisz DONOS@

Bez medalu w Barcelonie

Niestety nie będzie „łomżyńskiego” medalu zdobytego na Mistrzostwach Europy w Lekkiej Atletycy. Podczas wczorajszego biegu sztafet 4x400 metrów Polski, wśród których była także Anna Jesień zawodniczka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża zajęły dopiero 12 miejsce i odpadły z dalszych rozgrywek.

Polska sztafeta wystartowała w składzie Agata Bednarek, Izabela Kostruba-Rój, Aneta Jakóbczak i  Anna Jesień. Niestety na swojej zmianie kontuzji mięśnia dwugłowego doznała mistrzyni Polski Agata Bednarek i o awansie można było zapomnieć. W I biegu półfinałowym dystans  4x400 m Polki pokonały w czasie 3:35.25 co było 12. wynikiem eliminacji.

Przypomnijmy Anna Jesień miał także wystartować na swym koronnym dystansie 400 m ppł jednak kontuzja jakiej doznała na początku lipca podczas mistrzostw Polski w Bielsku-Białej przekreśliła jej starty w tym biegu w Barcelonie.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę