Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Łomżyńska szkółka piłkarska doceniona przez PZPN

Główne zdjęcie
Dariusz Narolewski

Dariusz Narolewski został trenerem piłkarskiej reprezentacji województwa podlaskiego im. L. Jezierskiego tzn. rocznika 1999. To drugi szkoleniowiec z Łomży, któremu Podlaski Związek Piłki Nożnej powierzył reprezentację. Od roku nieco starszymi zawodnikami (96r) województwa opiekuje się trener Sławomir Stanisławski.

Dariusz Narolewski trenerem piłkarskim jest od 2002 roku. Zaczynał z drużyną SKRA Wizna, z którą z klasy B awansował aż do IV ligi. W swojej karierze był też trenerem ŁKS Łomża, a ostatnio trenuje rocznik 1999 piłkarzy Młodzieżowego ŁKS.
- Sławomir Stanisławski przetarł szlak. Działacze Podlaskiego ZPN przekonali się, że w Łomży dobrze pracuje się z młodzieżą i sądzę że dlatego otrzymałem to powołanie – mówi Dariusz Narolewski. - Tak więc łomżyńska szkółka piłkarska istnieje – uśmiecha się i podkreśla, że między trenerami w Łomży istnieje bardzo dobra współpraca.
Trener już dziś wyjechał z piłkarzami województwa na zgrupowanie do Wronek. W tej grupie jest także dwóch piłkarzy MŁKS-u. W ośrodku sportów Amica spotkają się piłkarze rocznika 1999 z czterech województw, a ich grze będą się przyglądali trenerzy reprezentacji Polski U-11.
- Co prawda w tym wieku raczej jest to jeszcze zabawa w grę w piłkę, ale już widać małe talenty piłkarskie, które z czasem mogą rozkwitnąć – mówi Narolewski, podkreślając ogromne zaangażowanie rodziców, którzy starają się zapewnić dzieciom maksymalnie dużo ruchu.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę