czwartek, 19 października 2017 napisz DONOS@

Łomżyńska szkółka piłkarska doceniona przez PZPN

Dariusz Narolewski został trenerem piłkarskiej reprezentacji województwa podlaskiego im. L. Jezierskiego tzn. rocznika 1999. To drugi szkoleniowiec z Łomży, któremu Podlaski Związek Piłki Nożnej powierzył reprezentację. Od roku nieco starszymi zawodnikami (96r) województwa opiekuje się trener Sławomir Stanisławski.

Dariusz Narolewski
Dariusz Narolewski

Dariusz Narolewski trenerem piłkarskim jest od 2002 roku. Zaczynał z drużyną SKRA Wizna, z którą z klasy B awansował aż do IV ligi. W swojej karierze był też trenerem ŁKS Łomża, a ostatnio trenuje rocznik 1999 piłkarzy Młodzieżowego ŁKS.
- Sławomir Stanisławski przetarł szlak. Działacze Podlaskiego ZPN przekonali się, że w Łomży dobrze pracuje się z młodzieżą i sądzę że dlatego otrzymałem to powołanie – mówi Dariusz Narolewski. - Tak więc łomżyńska szkółka piłkarska istnieje – uśmiecha się i podkreśla, że między trenerami w Łomży istnieje bardzo dobra współpraca.
Trener już dziś wyjechał z piłkarzami województwa na zgrupowanie do Wronek. W tej grupie jest także dwóch piłkarzy MŁKS-u. W ośrodku sportów Amica spotkają się piłkarze rocznika 1999 z czterech województw, a ich grze będą się przyglądali trenerzy reprezentacji Polski U-11.
- Co prawda w tym wieku raczej jest to jeszcze zabawa w grę w piłkę, ale już widać małe talenty piłkarskie, które z czasem mogą rozkwitnąć – mówi Narolewski, podkreślając ogromne zaangażowanie rodziców, którzy starają się zapewnić dzieciom maksymalnie dużo ruchu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0