Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wissa z licencją na III ligę w Grajewie.

Wissa Szczuczyn otrzymała licencję na grę w III lidze piłki nożnej. Wissa jako gospodarz będzie grała na stadionie MOSiR w Grajewie, bo jej obiekt w Szczuczynie nie przeszedł weryfikacji delegacji Komisji do Spraw Licencji Klubowych. Być może Wissa powróci do Szczuczyna już we wrześniu, bo do końca wakacji władz miasteczka chcą uporać się z remontem i dostosowaniem do wymogów PZPN własnego stadionu.

Modernizacja stadionu w Szczuczynie obejmuje wykonanie ogrodzenia wokół całego obiektu, ogrodzenie trybun, gruntowny remont szatni i całego budynku socjalnego, a także wykonanie sektora dla kibiców gości i nowych ławek rezerwowych.
Wizytująca obiekt ostatnio  delegacja komisji licencyjnej Podlaskiego ZPN odmówiła dopuszczania go do rozgrywek III ligi. Władze Wissy przedstawiły jednak dwuletnią umowę z MOSiR Grajewo na wynajem stadionu i tego właśnie obiektu dotyczy przyznana przez Podlaski ZPN licencja. Władze miejskie Szczuczyna oraz zarząd Wissy liczy jednak, że po zakończeniu całej inwestycji na ich stadionie klub jeszcze w rundzie jesiennej zagra przed własną publicznością i zamierzają - po zakończeniu całej przebudowy - raz jeszcze zaprosić delegatów Podlaskiego ZPN do zwizytowania stadionu. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec sierpnia br i co najmniej do tego czasu Wissa będzie - jako gospodarz - grała w Grajewie.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę