sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@

Wissa z licencją na III ligę w Grajewie.

Wissa Szczuczyn otrzymała licencję na grę w III lidze piłki nożnej. Wissa jako gospodarz będzie grała na stadionie MOSiR w Grajewie, bo jej obiekt w Szczuczynie nie przeszedł weryfikacji delegacji Komisji do Spraw Licencji Klubowych. Być może Wissa powróci do Szczuczyna już we wrześniu, bo do końca wakacji władz miasteczka chcą uporać się z remontem i dostosowaniem do wymogów PZPN własnego stadionu.

Modernizacja stadionu w Szczuczynie obejmuje wykonanie ogrodzenia wokół całego obiektu, ogrodzenie trybun, gruntowny remont szatni i całego budynku socjalnego, a także wykonanie sektora dla kibiców gości i nowych ławek rezerwowych.
Wizytująca obiekt ostatnio  delegacja komisji licencyjnej Podlaskiego ZPN odmówiła dopuszczania go do rozgrywek III ligi. Władze Wissy przedstawiły jednak dwuletnią umowę z MOSiR Grajewo na wynajem stadionu i tego właśnie obiektu dotyczy przyznana przez Podlaski ZPN licencja. Władze miejskie Szczuczyna oraz zarząd Wissy liczy jednak, że po zakończeniu całej inwestycji na ich stadionie klub jeszcze w rundzie jesiennej zagra przed własną publicznością i zamierzają - po zakończeniu całej przebudowy - raz jeszcze zaprosić delegatów Podlaskiego ZPN do zwizytowania stadionu. Zakończenie inwestycji planowane jest na koniec sierpnia br i co najmniej do tego czasu Wissa będzie - jako gospodarz - grała w Grajewie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0