Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 marca 2023 napisz DONOS@

Magdalena Żebrowska w finale mistrzostw świata

Główne zdjęcie
Magdalena Żebrowska

Magdalena Żebrowska kulomiotka Narew Kurpiewski Łomża Narwi Łomża awansowała do finału mistrzostw świata juniorów w lekkiej atletyce, które rozgrywane są w Moncton w Kanadzie. W kwalifikacjach pchnęła kulę na odległość 14.76m., co dało jej 12 lokatę w stawce 20 zawodniczek i awans do finału. Tu spisała się znacznie lepiej niż w eliminacjach, przekraczając 15 metrów (15.10) i pokonując dwie rywalki.

Złoty medal na wagę drugiej lokaty Brazylii w klasyfikacji medalowej państw wywalczyła Geisa Arcanjo (17.02), pokonując o 8 cm Chinkę Qianqian Meng i jej rodaczkę Shuang Cui (16.13).
Przypomnijmy rekord życiowy Magdy Żebrowskiej to 15,54 m.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę