niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@

Anna Jesień pobiegnie w Barcelonie?

Dopiero dziś okaże się czy Anny Jesień lekkoatletka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża pojedzie na Mistrzostwach Europy, które w poniedziałek (26 lipca) rozpoczną się w Barcelonie. Jesień jest jedyną naszą zawodniczką w liczącej 72 osoby reprezentacji Polski. Niestety z powodu kontuzji, której doznała podczas finałowego biegu Mistrzostw Polski jej występ w Barcelonie stoi jeszcze pod znakiem zapytania.

Anna Jesień
Anna Jesień

Anna jasień to czołowo polska zawodniczka w biegu na 400 metrów przez płotki. W rozgrywanym 9. lipca Mistrzostwach Polski była faworytką do złota. Niestety w finałowym biegu doznała kontuzji, która sprawiła, że Jesień przerwała bieg.
- Mięsień dwugłowy, który był naderwany w dwóch miejscach, na środku i przy przyczepie, goi się na razie dobrze, ale decyzja co do występu prawdopodobnie będzie dopiero w dziś po USG i ewentualnym treningu w kolcach – mówi Paweł Jesień mąż i trener zawodniczki LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. - Mamy nadzieję, że uda nam się wygrać z czasem i Ania wystartuje w stolicy Katalonii.

Podczas Mistrzostw Europy seniorów w Barcelonie wystartuje rekordowa liczba uczestników. Organizatorzy podają, że 50 państw zgłosiło im łącznie 1368 zawodników.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0