Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Anna Jesień pobiegnie w Barcelonie?

Główne zdjęcie
Anna Jesień

Dopiero dziś okaże się czy Anny Jesień lekkoatletka LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża pojedzie na Mistrzostwach Europy, które w poniedziałek (26 lipca) rozpoczną się w Barcelonie. Jesień jest jedyną naszą zawodniczką w liczącej 72 osoby reprezentacji Polski. Niestety z powodu kontuzji, której doznała podczas finałowego biegu Mistrzostw Polski jej występ w Barcelonie stoi jeszcze pod znakiem zapytania.

Anna jasień to czołowo polska zawodniczka w biegu na 400 metrów przez płotki. W rozgrywanym 9. lipca Mistrzostwach Polski była faworytką do złota. Niestety w finałowym biegu doznała kontuzji, która sprawiła, że Jesień przerwała bieg.
- Mięsień dwugłowy, który był naderwany w dwóch miejscach, na środku i przy przyczepie, goi się na razie dobrze, ale decyzja co do występu prawdopodobnie będzie dopiero w dziś po USG i ewentualnym treningu w kolcach – mówi Paweł Jesień mąż i trener zawodniczki LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. - Mamy nadzieję, że uda nam się wygrać z czasem i Ania wystartuje w stolicy Katalonii.

Podczas Mistrzostw Europy seniorów w Barcelonie wystartuje rekordowa liczba uczestników. Organizatorzy podają, że 50 państw zgłosiło im łącznie 1368 zawodników.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę