Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Srebro Góralczyka

Z jednym medalem wracają zawodnicy LKS Narew-Kurpiewski Łomża z Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych z Zielonej Góry. Podczas bardzo niesprzyjającej pogody (ciągle padający deszcz) srebrny medal w skoku w dal wynikiem 7.01m zdobył Adrian Góralczyk, uczeń II LO w Łomży wychowanek trenera Jana Kotowskiego. To czwarty medal Adriana, który przywozi z Mistrzostw Polski.

W maju jak pamiętamy z powodu kontuzji na kwalifikacjach europejskich w Moskwie , Góralczyk nie zakwalifikował się na światowe Igrzyska Olimpijski w Singapurze. Tym razem zdobywając srebrny medal będzie reprezentował nasz Kraj na meczu U-18 Niemcy - Polska BORNA - 14.08.2010r. Pozostałe wyniki zawodników Narwi: Justyna Ormanowska 4 miejsce w pchnięciu kulą 11.61m, w tej samej konkurencji Ewelina Żebrowska 17 m -10.05, Dominik Darmofał w skoku wzwyż nie zaliczył pierwszej wysokości - 180cm i Klaudia Górska trzy nieudane próby w rzucie dyskiem.
Trenerami zawodników LKS Narew-Kurpiewski Łomża są Jan Kotowski i Wojciech Błachnio

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę