Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Żebrowska pojedzie na Mistrzostwa Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce

Główne zdjęcie
Magdalena Żebrowska na treningu w Spale

Magda Żebrowska, kulomiotka LKS Narew Kurpiewski, podczas niedzielnego mitingu LA w Białymstoku pchnęła kulą na odległość 15,54 m czym wypełniła minimum na Mistrzostwa Świata Juniorów w Lekkiej Atletyce, które w lipcu odbędą się w Moncton w Kanadzie. Wcześniej – już w najbliższy weekend - lekkoatletka, trenowana przez białostockiego trenera Przemysława Zabawskiego, będzie faworytką do medali podczas odbywających się w Białymstoku Mistrzostwach Polski Juniorów w LA.

Żebrowska wystartuje w dwóch konkurencjach  pchnięciu kulą i rzucie dyskiem w której także odnosi sukcesy. 12 czerwca w Białymstoku na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w LA Magda posłała dysk na odległość 44,36 m, wynik ten jest nowym rekordem Ziemi Łomżyńskiej.

Ten sezon jest dla Magdy bardzo udany. 26 maja uhonorowana została za dotychczasowe osiągnięcia sportowe Łomżyńskim Laurem Sportowym. W obecnym sezonie dwukrotnie poprawiając rekordy ziemi łomżyńskiej w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem Magda udowodniła, że zasłużyła sobie na miano najwybitniejszej miotaczki w historii łomżyńskiej LA.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę