Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Docenieni przez marszałka

Główne zdjęcie
fot. wrotapodlasia.pl

Sześciu sportowców z dwóch łomżyńskich klubów sportowych i dwóch trenerów zostało docenionych przez marszałka województwa podlaskiego. Za wybitne osiągnięcia sportowe osiągane w ubiegłym roku sportowcy otrzymali stypendia, a trenerzy specjalne nagrody. Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbyła się uroczystość ich wręczenia.

Stypendia wypłacane będą w dwóch wysokościach – 330 zł i 260 zł miesięcznie. W pierwszej grupie z „naszych” jest tylko Joanna Fiodorow z klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Pozostała „nasza” piątka: Żaneta Lenczewska, Ewelina Lubiejewska, Magdalena Stankiewicz z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, oraz Adrian Góralczyk i Magdalena Żebrowska z LKS „Narew – Kurpiewski” Łomża – będzie otrzymywać to niższe stypendium.

Marszałek wręczył także doroczne nagrody za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej.
Wśród nagrodzonych znaleźli się Wacław Tarnacki  i Andrzej Korytkowski. Tranacki - trener tenisistek stołowych AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża - dostał nagrodę jako „najlepszy trener”, a Korytkowski – trener lekkoatletów i prezes LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża - za „całokształt działalności”.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę