niedziela, 19 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Docenieni przez marszałka

Sześciu sportowców z dwóch łomżyńskich klubów sportowych i dwóch trenerów zostało docenionych przez marszałka województwa podlaskiego. Za wybitne osiągnięcia sportowe osiągane w ubiegłym roku sportowcy otrzymali stypendia, a trenerzy specjalne nagrody. Wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim w Białymstoku odbyła się uroczystość ich wręczenia.

fot. wrotapodlasia.pl
fot. wrotapodlasia.pl

Stypendia wypłacane będą w dwóch wysokościach – 330 zł i 260 zł miesięcznie. W pierwszej grupie z „naszych” jest tylko Joanna Fiodorow z klubu LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. Pozostała „nasza” piątka: Żaneta Lenczewska, Ewelina Lubiejewska, Magdalena Stankiewicz z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, oraz Adrian Góralczyk i Magdalena Żebrowska z LKS „Narew – Kurpiewski” Łomża – będzie otrzymywać to niższe stypendium.

Marszałek wręczył także doroczne nagrody za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej.
Wśród nagrodzonych znaleźli się Wacław Tarnacki  i Andrzej Korytkowski. Tranacki - trener tenisistek stołowych AZS PWSIiP Wałkuscy Łomża - dostał nagrodę jako „najlepszy trener”, a Korytkowski – trener lekkoatletów i prezes LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża - za „całokształt działalności”.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0