Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Fiodorow na podium

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow

Bardzo dobrze spisała się Joanna Fiodorow w pierwszym dniu rozgrywanych w Bielsku-Białej Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce. Zawodniczka LŁKS-u Prefbet Śniadowo Łomża w wywalczyła brązowy medal w rzucie młotem.

Joanna Fiodorow podczas czwartkowego konkursu młot rzuciła na odległość 63,67 m. To o niemal metr bliżej niż jej rekord życiowy, niemniej odległość ta aż do ostatniej kolejki rzutów dawała jej nawet srebro. Ostatecznie zawodniczka łomżyńsko-śniadowskiego klubu zajęła trzecie miejsce. W konkursie wyprzedziły ją  Katarzyna Kita z Agrosu Zamość i Małgorzata Zadura z AZS-u Warszawa, która zdobyła tytuł mistrzyni Polski.  

Dziś o złoto w biegu na 400 m przez płotki będzie walczyła klubowa koleżanka Fiodorow - Anna Jesień. To najbardziej utytułowana zawodniczka, która dopiero w tym sezonie dołączyła do klubu. Wczoraj Anna Jasień bez problemu awansowała do finału biegu. Jesień wygrała eliminacja, a jej przewaga nad drugą na mecie sięgała blisko trzech sekund, co potwierdza, że jest zdecydowaną faworytką do zdobycia tytułu mistrzyni Polski w tej konkurencji.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę