Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 marca 2023 napisz DONOS@

Powalczy o złoto Mistrzostw Polski

Główne zdjęcie
Anna Jesień

Anna Jesień z ŁŁKS Prefbet Śniadowo Łomża jest murowaną kandydatką do złotego medalu podczas rozpoczynających się w dziś 86. Mistrzostwach Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce. Na rozgrywane w Bielsku-Białej Mistrzostwa klub wystawi w sumie czworo zawodników.

Poza Anną Jesień specjalizującą się w biegu na 400 m przez płotki, która w klubie jest dopiero od tego sezonu, na Mistrzostwach Polski Seniorów rywalizować będą także Joanna Fiodorow w rzucie młotem oraz Justyna Korytkowska i Jakub Wiśniewski w biegu na 3000 m z przeszkodami.
- Jeżeli nic nieoczekiwanego się nie wydarzy, to Jesień nie powinna mieć problemu ze zdobyciem tytułu mistrzowskiego - mówi Andrzej Korytkowski, trener ŁŁKS Prefbet Śniadowo Łomża.
W jego ocenie medalowe szanse maja także pozostali zawodnicy klubu.
- Fiodorow ma czwarty wynik w Polsce w tym roku, a do trzeciej zawodniczki traci niecały metr. Korytkowska ma szósty wynik, a Wiśniewski czwarty, więc także powinni liczyć się w walce o podium - dodaje.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę