Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Dwa razy brąz

Z dwoma brązowymi medalami Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce wracają do domu zawodnicy LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża. Podczas rozgrywanych w Bielsku-Białej mistrzostw na podium stawali Joanna Fiodorow i Jakub Wiśniewski. Niestety o medale nie zawalczyła najbardziej utytułowana zawodniczka klubu Anna Jesień, która mimo, że była faworytką w biegu na 400 m przez płotki nie wystartowała w finale.

Joanna Fiodorow wywalczyła brązowy medal w rzucie młotem. W rozgrywanym w pierwszym dniu mistrzostw konkursie rzuciła młotem na odległość 63,67 m.
Jakub Wiśniewski, na swoim koronnym dystansie, czyli biegu na 3000 m z przeszkodami, także był trzeci. Jego czas uzyskany podczas zawodów to 8:45.51, a zwody wygrał Tomasz Szymkowiak z LUKS Orkan Września z czasem 8:37.74.

Czwarta z zawodniczek LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża, Justyna Korytkowskatóra, która biegła na tym samyjm dystansie co Wisniewski, uzyskała czas 10:59.23, zajmując ostatecznie 9. miejsce.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę