wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

3 mln zł z hakiem na boisko treningowe (ŁKS-u)

Na kwoty od ponad 3 mln do niemal 4 mln zł opiewają oferty złożone na budowę pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Zjazd w Łomży. Boisko ma powstać pomiędzy WORD-em, a oczyszczalnią ścieków i jego budowa była już planowana razem z modernizacją stadionu, na której realizację miasto otrzymało wsparcie z funduszy unijnych.

Po przeciwnej wobec stadionu stronie ulicy Zjazd, w miejscu dziś istniejącego boiska treningowego wybudowanego w 2006 roku i „modernizowanego” później „za karę” przez Zieloną Architekturę, ma powstać boisko do piłki nożnej (68 m x 105 m) o nawierzchni z trawy syntetycznej. Przetarg, który ogłosił ratusz dotyczy także ogrodzenia terenu i ustawienia piłkochwytów, boksów dla zawodników i trenerów, a także wybudowania oświetlenia, kanalizacji sanitarnej, wodociągowej i deszczowej oraz m.in. budowę dwóch parkingów.
Jak informuje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza w przetargu tym wpłynęły trzy oferty opiewające na kwotę od 3,1 mln zł do prawie 3,8 mln zł.
- Termin rozstrzygnięcia przetargu nie jest jeszcze znany, gdyż prawdopodobnie firmy zostaną wezwane do złożenia wyjaśnień i ewentualnie uzupełnienia swoich ofert – wyjaśnia Czech.
Dodajmy, że w zamówieniu termin realizacji boiska określono od 5 lipca do 15 października 2010r.
Nieco później – do połowy grudnia – ma zakończyć się także prowadzony od roku remont stadionu przy ul. Zjazd.

170919012406.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0