Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 marca 2023 napisz DONOS@

Wiśniewski w Moskwie poza podium, ale z rekordem...

Główne zdjęcie
Jakub Wiśniewski. Fot. Aleksandra Szmigiel

Jakub Wiśniewski, zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, po raz trzeci w ciągu miesiąca poprawił rekord województwa podlaskiego w biegu na 3000m z przeszkodami. Kuba zajął piąte miejsce podczas MOSCOW OPEN, a jego czas 8.35,05 to wyrównany rekord życiowy; 4-ty wynik w Polsce (w br.) i klasa mistrzowska.

Wiśniewski w Moskwie poprawił własny rekord województwa o ponad 2 sekundy. Jak mówi biegacz w uzyskaniu jeszcze lepszego rezultatu przeszkodziła wysoka temperatura i silny wiatr oraz zbyt wolne tempo biegu na pierwszych dwóch kilometrach.
- Stać mnie na złamanie bariery 8.30 – mówi Wiśniewski
Na poprawę rezultatu będzie okazja na Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbędą się w Bielsku Białej 8-10 lipca.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę