Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Rzut jak rakieta...

Główne zdjęcie
Marcin Makowski

Marcin Makowski podczas finału ogólnopolskiego Czwartków Lekkoatletycznych w Warszawie zwyciężył w rzucie piłeczką palantową. W eliminacjach uzyskał 93,5m! co było rekordem życiowym, rekordem województwa poprawionym o 15,5 metra oraz rekordem Czwartków Lekkoatletycznych poprawionym o 5,5 metra. W finale Marcin rzucił jeszcze o dwa metry dalej, a jego wynik 95,5 metra to w 200 punktowej tabeli wynik poza … normą!

- W 15-sto letniej historii Czwartków Lekkoatletycznych nie zdarzyło się, aby zabrakło tabeli wielobojowej określającej wartość wyniku, tak więc Marcin przeszedł do historii tej imprezy - mówi Andrzej Korytkowski prezes klubu.

Marcin Makowski jest uczniem klasy VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie, jego nauczycielem wf-u jest Norbert Szulc, a trenerem Przemysław Dąbkowski z LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA, do którego też należy zawodnik.

Medalowy SAMSUNG
Podczas rozegranego w Łodzi finału ogólnopolskiego Samsung Athletics Cup lekkoatleci LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA przywieźli dwa z czterech medali jakie zdobyło województwo podlaskie na tej imprezie. Najlepiej wypadła Beata Trzonkowska (PG Wąsosz), która w pchnięciu kulą zajęła 2 miejsce z wynikiem 12,26m. Drugi krążek wywalczył Tomasz Olszewski (PG Ciechanowiec) w biegu na 100m, z czasem 11,62 zajął trzecie miejsce.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę