piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Rzut jak rakieta...

Marcin Makowski podczas finału ogólnopolskiego Czwartków Lekkoatletycznych w Warszawie zwyciężył w rzucie piłeczką palantową. W eliminacjach uzyskał 93,5m! co było rekordem życiowym, rekordem województwa poprawionym o 15,5 metra oraz rekordem Czwartków Lekkoatletycznych poprawionym o 5,5 metra. W finale Marcin rzucił jeszcze o dwa metry dalej, a jego wynik 95,5 metra to w 200 punktowej tabeli wynik poza … normą!

Marcin Makowski
Marcin Makowski

- W 15-sto letniej historii Czwartków Lekkoatletycznych nie zdarzyło się, aby zabrakło tabeli wielobojowej określającej wartość wyniku, tak więc Marcin przeszedł do historii tej imprezy - mówi Andrzej Korytkowski prezes klubu.

Marcin Makowski jest uczniem klasy VI Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie, jego nauczycielem wf-u jest Norbert Szulc, a trenerem Przemysław Dąbkowski z LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA, do którego też należy zawodnik.

Medalowy SAMSUNG
Podczas rozegranego w Łodzi finału ogólnopolskiego Samsung Athletics Cup lekkoatleci LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA przywieźli dwa z czterech medali jakie zdobyło województwo podlaskie na tej imprezie. Najlepiej wypadła Beata Trzonkowska (PG Wąsosz), która w pchnięciu kulą zajęła 2 miejsce z wynikiem 12,26m. Drugi krążek wywalczył Tomasz Olszewski (PG Ciechanowiec) w biegu na 100m, z czasem 11,62 zajął trzecie miejsce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0