Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Śledztwo w sprawie niegospodarności w ŁKS

Prokuratura Rejonowa w Łomży wszczęła śledztwo w sprawie niegospodarności w Łomżyńskim Klubie Sportowym. Informację tę potwierdził Prokurator Rejonowy Tomasz Wilk. Prokurator na razie nie udziela żadnych informacji w sprawie. Przyznaje jedynie, że na jego zlecenie czynności podjęli policjanci w Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku, gdzie wezwania na przesłuchania otrzymali już pierwsi działacze klubu – członkowie byłych zarządów ŁKS.

To nie jedyny problem klubu. Podczas poniedziałkowego Nadzwyczajnego Zgromadzenia Członków ŁKS-u zarząd z prezesem Jarosławem Kuleszą poddał się do dymisji. Je powodem są długi klubu - sięgające 544 tys zł (z czego gros to stare zobowiązania w ZUS-ie i US) – i zablokowanie konta klubowego przez komornika.   
Od ubiegłego roku Urząd Skarbowy w Łomży prowadzi postępowania egzekucyjne wobec członków byłych zarządów ŁKS-u ściągając z nich należne Skarbowi Państwa pieniądze z tytułu nieopłaconych podatków. Kilka osób otrzymało już decyzje o zasądzeniu na poczet poczynionych zobowiązań od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę