Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Boisko treningowe za 3,1 mln zł

Niemal 3,1 mln zł ma nas kosztować budowa treningowego boiska ze sztuczną nawierzchnią dla piłkarzy ŁKS-u Łomża. Ratusz właśnie ogłosił, że dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty złożonej w ogłoszonym na początku czerwca przetargu. Budowa boiska treningowego piłkarskiego ze sztucznej trawy wraz z infrastrukturą techniczną została ujęta w projekcie „modernizacja stadionu miejskiego w Łomży - II etap” na który miasto otrzymało dofinansowanie z funduszy unijnych.

Przy ul. Zjazd w Łomży - pomiędzy WORD-em, a oczyszczalnią ścieków, w miejscu dziś nieużywanego boiska treningowego – ma powstać pełnowymiarowe piłkarskie boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią i całą infrastrukturą oraz dwoma parkingami łącznie na niemal 90 samochodów. Wszystko ma być gotowe do połowy października. Zwycięska oferta warszawskiej firmy POLCOURT opiewa na kwotę 3 082 547,70 zł.

Jak podaje Łukasz Czech z biura prasowego ratusza na budowę boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Zjazd Ministerstwo Sportu przyznało Miastu Łomża 1 milion złotych dofinansowania z programu "Budowa pełnowymiarowych płyt piłkarskich ze sztuczną nawierzchnią".

Przypomnijmy prowadzony od roku remont stadionu przy ul. Zjazd w Łomży ma kosztować niemal równe 18 mln zł. Inwestycja znalazła się na tzw. liście projektów kluczowych Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa  Podlaskiego. Wsparcie jakie miasto otrzymało na ten cel z funduszy unijnych to nieco ponad 10 mln zł. Zgodnie z umową cała modernizacja stadionu ma zakończyć się do połowy grudnia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę