Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Rzuca jak...

Główne zdjęcie
Marcin Makowski na najwyższym podium

Na odległość prawie 100 metrów rzucił piłeczkę palantową Marcin Makowski z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża. 13-latek z Grajewa, jest rekordzistą w tej dyscyplinie Ogólnopolskich Czwartków Lekkoatletycznych (95,5m), a teraz zdystansował rówieśników z kilku państw Europy centralnej. Podczas rozgrywanego w Warszawie meczu międzynarodowego rzucił piłeczkę na odległość 99 metrów. Węgier, który zajął drugie miejsce osiągnął wynik aż o 27 merów gorszy.

Na zawodach w Warszawie spotkali się młodzi zawodnicy z Łotwy, Litwy, Estonii, Ukrainy, Słowacji, Węgier i Polski. Niemniej Marcinowi Makowskiemu z Grajewa, podobnie jak na rozegranych niedawno finałach Czwartków Lekkoatletycznych nikt sprostać nie umiał. Wynik 99 metrów to jego nowy rekord życiowy.

Marcin Makowski jest tegorocznym absolwentem Szkoły Podstawowej nr 1 w Grajewie, jego nauczycielem jest p. Norbert Szulc, a trenerem w LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża Przemysław Dąbkowski.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę