Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

9 Czerwcowe Dni Walki z Rakiem

" Przyjmij wszystko, co dany dzień ci niesie, słoneczną jasność, powietrze i życie. Płacz i radosny uśmiech Przyjmij cud każdego nowego dnia i ciesz się…” Phil Bosmans Być człowiekiem i to Wielkim Człowiekiem, żyć zwyczajnie i ciągle patrzeć w dal, to niezwykle trudne zadanie.

  Każdy z nas potrafi czynić dobro, dawać radość, śmiać się i bawić, kiedy tylko zechce. Umiemy przecież marzyć, cieszyć się zwykłymi sprawami. Często budujemy swoje szczęście na wewnętrznym spokoju i poczuciu bezpieczeństwa, gdyż w dzisiejszym niezmiernie skomplikowanym świecie musimy ciągle na nowo odkrywać wartości prostych zwyczajnych spraw, prawdziwą  przyjaźń , uczciwość, gościnny stół, życzliwy uśmiech, pomocną dłoń, wiązankę kwiatów dla chorego, ciszę kościoła pozwalającą skupić się na modlitwie, śpiew ptaków, zapachy łąk, szmer potoków, groźbę piękna gór...
           Promienie porannego słońca budzą rośliny do życia. Człowieka budzi ciepło drugiego człowieka. To dzięki jego dobroci, sercu, miłości i przychylności chce się naprawdę żyć i cierpliwie znosić trudy choroby, cierpienie, ból, rozpacz i dalej nieść swój krzyż.
          W każdym z nas mieszka anioł miłości, dobroci i uczynności. Pozwólmy mu tylko dojść do głosu. Okażmy to czynem wobec innych. Bądźmy małym światłem wędrującym przez noc współczesnego świata i na swej drodze zapalajmy zamarłe gwiazdy.
          Żyjmy tak, aby nikomu nie sprawić krzywdy. Przyjmujmy każdy dzień, jak dar boży. Niczego zachłannie nie zgarniajmy tylko dla siebie. Bądźmy szczęśliwi i rozkwitajmy jak kwiaty w swoim niewielkim raju. Bo przecież to my mamy do niego klucze w swoich rękach i od nas samych wszystko zależy.


                                                                                   Anna  Dąbrowska

Biuletyn wydano dzięki dotacji Urzędu MIasta Łomża.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę