Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Dzień otwarty w onkologii

mm cz, 08 listopada 2018 16:19

Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym oraz Szpital Wojewódzki w Łomży organizują po raz kolejny DZIEŃ OTWARTY w ONKOLOGII.

Spotkanie wigilijne

mm wt, 16 stycznia 2018 09:57

Dnia 4 grudnia 2017 r. w Centrum Katolickim przy parafii Krzyża Św. odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne członkiń Stowarzyszenia z udziałem ks. Andrzeja Godlewskiego – naszego opiekuna duchownego oraz ks. Tomasza Chludzińskiego.

Dzień Otwarty w Onkologii

mm śr, 22 listopada 2017 14:45

W ostatnią sobotę - 18 listopada - odbył się kolejny – chyba już siedemnasty – Dzień Otwarty w Onkologii, który Stowarzyszenie zorganizowało dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta w Łomży. Tego dnia w godzinach od 9 – 13 w Szpitalu Wojewódzkim można było skorzystać z porady i badania wykonanego przez lekarzy onkologów oraz, zgodnie z ich decyzją, z badania profilaktycznego: usg piersi lub mammografia.

Spotkanie Wielkanocne 4.04. 2016 r

Helena Putkowska pon, 04 kwietnia 2016 22:04

Chociaż już po Wielkanocy ale w naszym Stowarzyszeniu jeszcze przedłużenie Świąt. 4 kwietnia 2016 r. zorganizowałyśmy tradycyjnie, w Centrum Katolickim, spotkanie Wielkanocne. Zaszczycili nas swoją obecnością: nasz opiekun duchowy ks. Andrzej Godlewski, zawsze niezawodny ks. Tomasz Chludziński oraz nasze kochane przyjaciółki Krysia Borkowska i Tereska Witkowska. Obecne - większość naszych koleżanek. Tradycyjnie uczestniczyłyśmy we Mszy Świętej w intencji chorych na nowotwory i zmarłych koleżanek. Słowo Boże skierował do nas ks.Tomasz. Po modlitwie, życzyliśmy sobie i naszym rodzinom, pełnego wykorzystania darów Chrystusa Zmartwychwstałego. Niech zmartwychwstały Pan błogosławi nam wszystkim. A oto kilka fotek ze spotkania:

WASZ WIELKI 1 %

Helena Putkowska pon, 04 kwietnia 2016 20:05

Szanowni Państwo! Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe finansowe wsparcie działalności naszego Stowarzyszenia. Mamy nadzieję, że nie zawiodłyśmy Państwa zaufania. Nadal będziemy realizować nasze cele statutowe, przede wszystkim udzielać wszechstronnej pomocy kobietom chorym na raka i kontynuować programy profilaktyki zdrowotnej. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy Mamy nadzieję, że zdecydujecie się Państwo przekazać także, Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży, 1% swojego podatku dochodowego za rok 2015. Jest to możliwe, ponieważ nasza organizacja w roku 2004 postanowieniem Sądu Rejonowego w Białymstoku otrzymała status organizacji pożytku publicznego nr KRS 0000082371. Przekazany przez Państwa 1% podatku wykorzystamy na pomoc chorym dotkniętym nowotworem. Rozliczenia 1% podatku dochodowego możecie Państwo dokonać na formularzu: • PIT 36 • PIT 36 • PIT 37 • PIT 28 Należy podać nazwę organizacji: Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży oraz nr KRS 0000082371. Urząd Skarbowy sam dokona przelewu kwoty na konto organizacji. Z wyrazami szacunku Zarząd Stowarzyszenia

Spotkanie Opłatkowe 7 grudzień 2015 r

Helena Putkowska pon, 07 grudnia 2015 21:54

O godz.17°° uczestniczyłyśmy we Mszy świętej koncelebrowanej przez Jego Ekscelencję ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego, naszego opiekuna duchowego księdza Andrzeja Godlewskiego i ks. Tomasza Chudzińskiego w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.

XII Otwarty Dzień w Onkologii

Helena Putkowska so, 14 listopada 2015 15:14

14 listopada 2015 roku /w sobotę/ Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym wspólnie z Zakładem Diagnostyki Obrazowej, Poradnią Onkologiczną Szpitala Wojewódzkiego w Łomży , dzięki dofinansowaniu ze środków Urzędu Miasta, już po raz dwunasty, zorganizowały

Profilaktyka chorób nowotworowych

Helena Putkowska so, 14 listopada 2015 15:11

Nowotwory są drugim, zaraz po chorobach serca, głównym powodem śmierci w dzisiejszych czasach. W profilaktyce raka duże znaczenie ma zdrowe odżywianie i właściwy tryb życia. Właściwa dieta, aktywność fizyczna, ograniczenie alkoholu i rzucenie palenia pomogą ci uniknąć chorób nowotworowych. Koniecznie korzystaj z badań profilaktycznych - wczesne wykrycie raka zwiększa szanse na wyleczenie!

Ciesz się życiem - wspomnienie wakacji.

Helena Putkowska pon, 21 września 2015 11:03

Nowogród 2015r

PODZIĘKOWANIE

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2015 17:49

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli finansowo działalność naszego Stowarzyszenia poprzez przekazanie 1 % podatku dochodowego. Nie zawiedziemy Waszego zaufania! Nadal będziemy realizować nasze cele, przede wszystkim pomagać kobietom chorym na raka i realizować programy profilaktyki zdrowotnej. Wszystkich naszych przyjaciół zapraszamy na koncert z okazji Czerwcowych Dni Walki z Rakiem.

Spotkanie Wielkanocne 13.04.2015r

Helena Putkowska pon, 13 kwietnia 2015 20:07

Spotkanie Wielkanocne 13.04.2015r Choć już tydzień po Świętach Wielkanocnych, koleżanki ze Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym, tradycyjnie miały szansę przeżyć je jeszcze raz.

Na radosny czas oczekiwania

Helena Putkowska pon, 01 grudnia 2014 22:33

Wigilia w Stowarzyszeniu Kobiet z Problemem Onkologicznym. 1 grudnia 2014 roku o godz.17°° uczestniczyłyśmy we Mszy świętej koncelebrowanej przez Jego Ekscelencję ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego i naszego opiekuna duchowego księdza Andrzeja Godlewskiego, w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej.

XI Dzień Otwarty w Onkologii

Helena Putkowska so, 15 listopada 2014 13:00

15 listopada 2014 roku Już po raz jedenasty, kolejna grupa kobiet z miasta i okolic, bez oczekiwania w długiej kolejce, miała szansę spotkania z lekarzem onkologiem, zapytania o nurtujące je problemy, rozwiania wątpliwości a także nauczenia się jak badać swoje piersi.

Ciesz się życiem - powitanie lata 2014r

Helena Putkowska nie, 29 czerwca 2014 08:56

Tym hasłem corocznie kończymy obchody Czerwcowych Dni Walki z Rakiem, podsumowujemy mijający rok w Stowarzyszeniu ……………i witamy lato.

RAZEM WYGRAMY Z RAKIEM PIERSI

Helena Putkowska nie, 08 czerwca 2014 20:32

II Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej Dzień Przyjaciół Piłki Nożnej to Ogólnopolskie Święto Wszystkich Przyjaciół Piłki Nożnej, organizowane 8 czerwca – w każdą rocznicę rozpoczęcia UEFA EURO 2012! Tego dnia na boiskach w całej Polsce rozgrywane są mecze radości i przyjaźni, a jednocześnie wspierane ważne cele społeczne związane z kulturą fizyczną, zdrowiem, edukacją i bezpieczeństwem.

Radosnych Świąt Bozego Narodzenia

Helena Putkowska pt, 20 grudnia 2013 19:04

Nadszedł grudzień. Zbliżają się nasze najpiękniejsze Święta: święta pełne radości, spotkań, uśmiechów, miłych słów, życzeń na nadchodzący rok. .. Znów spotkamy się przy wspólnym stole, wokół nas zobaczymy pełne wzruszenia twarze naszych bliskich. Te Święta dadzą nam siłę i wsparcie na następne dni, miesiące.

Spotkanie opłatkowe 2013 r

Helena Putkowska pon, 02 grudnia 2013 20:21

W tym roku spotkałyśmy się 2 grudnia w Centrum Katolickim. O godz.17°° uczestniczyłyśmy we Mszy świętej koncelebrowanej przez J.E.ks biskupa Tadeusza Bronakowskiego, naszego opiekuna duchowego księdza Andrzeja Godlewskiego i ks. Tomasza Chudzińskiego w Kaplicy Matki Bożej Częstochowskiej. Na radosny czas oczekiwania - na przyjście na świat Największej Miłości – Jezusa narodzonego w Stajence Betlejemskiej wygłosił J.E.ks. Biskup.

X Otwarty Dzień w Onkologii

Helena Putkowska so, 26 października 2013 13:14

26 października 2013r Już dziesiąty raz nasze Stowarzyszenie, wspólnie ze Szpitalem Wojewódzkim w Łomży, za fundusze otrzymane z Urzędu Miasta, zorganizowało Otwarty Dzień w Onkologii. Kolejny raz kobiety z naszego miasta i okolic miały szansę spotkania z lekarzem onkologiem. Bez oczekiwania w długiej kolejce, 80 kobiet mogło być na wizycie , zapytać o nurtujące je problemy, rozwiać wątpliwości a także nauczyć się jak badać swoje piersi.

Jubileusz 20 lecia Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym i co dalej............

Helena Putkowska nie, 13 października 2013 11:42

Piękna rocznica. Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym działa 20 lat. Przez ten czas rozwijałyśmy swoją działalność, planowałyśmy i oganizowałyśmy różne akcje. Nasze członkinie uczestniczyły w ogólnopolskich spotkaniach, konferencjach, zawodach. Prowadziły szkolenia, organizowały spotkania, koncerty, wydawały publikacje. Raz było łatwiej, raz trudniej, najtrudniej wtedy, gdy traciłyśmy nasze koleżanki. Niestety, u nas to się zdarza. i nic na to nie można poradzić. Przyjąć z żalem i z pokorą w sercu.

Spotkanie Wielkanocne

Helena Putkowska wt, 09 kwietnia 2013 15:41

8 kwietnia 2013 roku zorganizowałyśmy tradycyjne spotkanie wielkanocne.

« · 1 · 2 · 3 · »» · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę