Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 marca 2023 napisz DONOS@

Pożegnanie Hanki Bielickiej

Dla Pani Hani dzisiaj śpiewamy, dla niej niech płynie melodia ta. My Jej talentem nie dorów¬namy. Ona tak pięknie bawiła nas. Łomża ze smutkiem tym pozostanie. Dla Łomży to jest ogromny cios. Mile wspominać będziemy Hanię, bo takiej drugiej nie da nam los. Kochana Haniu, my Cię żegnamy. Twoją urodę, urok i wdzięk. Królową byłaś Ty na estradzie, dlatego Pan Bóg dał Ci ten wiek. Łomża ze smutkiem tym pozostanie. Dla Łomży to jest ogromny cios. Mile wspominać będziemy Hanię, bo takiej drugiej nie da nam los. A teraz jesteś już z aniołami. Rozśmieszać będziesz w niebiosach, gdzieś. Dlatego Pan Bóg Cię tam po¬wołał, by w niebie było wesoło też. Łomża ze smutkiem tym pozostanie. Dla Łomży to jest ogromny cios. Mile wspominać będziemy Hanię, bo takiej drugiej nie da nam los. Kapela Kurpiowska ze Zbójnej Zaśpiewała tą piosenkę podczas uroczystości pogrzebowych 16 marca br. na Powązkach w Warszawie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę