Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

WESOŁYCH ŚWIĄT

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:19

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

15-lecie Klubu Amazonek w Ostrołęce

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:21

15-lecie Klubu Amazonek w Ostrołęce Ogólnopolski hymn Amazonek

Europejski Kodeks Walki z Rakiem

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:23

Europejski Kodeks Walki z Rakiem to dokument przygotowany i cyklicznie uaktualniany przez Unię Europejską. Obejmuje 11 zaleceń, których przestrzeganie zmniejsza ryzyko rozwoju nowotworów złośliwych i ich konsekwencji. Poniżej przedstawiamy najnowszą wersję Kodeksu.

Ulubiona pora roku

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:24

Ulubiona pora roku Gdyby popytać ludzi, którą z pór roku uważają za najpiękniejszą, każdy - niezależnie od wieku - odpowiedziałby: oczywiście wiosna! To okres budzenia się do życia przyrody, tęsknie wyczekiwanego zapachu spulchnionej ziemi, młodej trawki, pierwszych wiosennych kwiatów, nieśmiałych przebłysków słońca. Nagle na sercu robi się radośniej, ludzie nabierają energii i optymizmu.

Genetyka

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:25

Szaro-czarny płot Do niedawna tylko na podstawie losów rodziny można było identyfikować osoby, u których istniało większe ryzyko zachorowania na chorobę genetycz¬ną. Badanie molekularne służyło temu, aby potwierdzić podejrzenia lub wy¬kluczyć daną osobę z grupy ryzyka. Dziś taki wywiad to początek drogi, której zakończeniem jest badanie genetyczne.

Postępy w leczeniu systemowym raka piersi

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:27

Postępy w leczeniu systemowym raka piersi Dr n. med. Krzysztof Rożnowski Oddział Chemioterapii Kliniki i Katedry Onkologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Nie jesteśmy maszynami c.d.

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:28

Bezkarny pomysł na oszustwo Barnaba nadal prowadzi działalność gospodarczą, ale z leczenia energią przerzucił się na nacieranie naftą. Jak to nie wypali, pozostało jeszcze namawianie do głodówek, w wyniku których rak umrze. Też będzie inkasował 500 zł, choć koszty będą mniejsze. Po śmierci Marcina Barnabie nikt nie postawił żadnych zarzutów. Gdy mężczyzna zmarł, dokładnie analizowano tylko poczynania lekarzy.

KALENDARIUM

Helena Putkowska śr, 08 września 2010 11:30

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę