Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Życzenia

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 15:02

Nadszedł grudzień - ostatni miesiąc 2008 roku. Roku bardzo ważnego dla łomżyńskich Amazonek. Dwa miesiące temu obchodziłyśmy 15-lecie swego istnienia. Ta okrągła rocznica sprawiła nam wiele emocji. Tak bardzo chciałyśmy, aby wszystko poszło zgodnie z naszymi planami, aby wszystko się udało. Tak bardzo byłyśmy przejęte, tyle było radości i śmiechu.

Jak to się zaczęło ? - rozmowa z Amazonką

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 15:01

- Jasiu, od kiedy jesteś w naszym Stowarzyszenia? Jasia: W lipcu 1994 r. w holi targowej na Starym Rynku spotkała mnie Maria Staniurska, przedstawiła mi się. Maria była w Stowarzyszeniu od samego początku, była na pierwszym zebraniu. 0 mnie dowiedziała się od mojej koleżanki.

Uprzedzić nowotwór

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 15:04

Jak żyć, żeby zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi, i jak się badać, żeby wykryć go we wczesnym stadium. Rak piersi pozostaje nadal najczęściej rozpoznawanym nowotworem u kobiet w Polsce, stanowiącym ponad 20% wszystkich nowotworów rozpoznawanych u kobiet.

15 pytań do dr. hub. n. med. Tadeusza Pieńkowskiego

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 15:05

- W jaki sposób w Polsce informuje się kobietę o tym, że wykryto u niej raka piersi? Dr hab. n. med. Tadeusz Pieńkowski: - Informację o rozpoznaniu choroby lekarz przekazuje pacjentce dopiero wówczas, gdy jest pewien diagnozy. Decyduje wynik badania mikroskopowego, na jego podstawie zapada ostateczna decyzja.

Od radykalnej mastektomii do leczenia oszczędzającego i rekonstrukcji piersi

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 15:06

Przez wiele stuleci jedynym sposobem leczenia raka piersi była amputacja. Wykonywano zabiegi rozległe i okaleczające.

LIST BISKUPA ŁOMZYŃSKIEGO

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 15:08

Łomża, dnia 10 października 2008 r. TADEUSZ BRONAKOWSKI Biskup Pomocniczy Łomżyński Drogie i Szanowne Panie! Umiłowani w Chrystusie Panu!

KALENDARIUM

Helena Putkowska cz, 04 czerwca 2009 15:10

Grudzień 8 - Wigilia godz. 17.00-Msza Św. godz. 17.45 - Spotkanie opłatkowe 25 - 26 - Święta Bożego Narodzenia

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę