Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 09:55

Radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzą Amazonki.

ABC WIEDZY O CHŁONIAKACH

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 10:04

Chłoniaki to choroba nowotworowa białych ciałek krwi - limfocytów. Białe ciałka krwi są elementem systemu odpornościowego organizmu. Istotą choroby nowotworowej układu chłonnego jest patologia limfocytów,

PRAWA, OBOWIĄZKI I ZALECENIA DLA PACJENTA ONKOLOGICZNEGO

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 10:07

Każdego roku 12 tysięcy osób w Polsce dowiaduje się, że zachorowało na nowotwór złośliwy. Około 500 tysięcy osób w Polsce miało bezpośrednią styczność z problemem nowotworu, a co najmniej cztery razy tyle osób [rodziny i przyjaciele] dotknął ten problem pośrednio.

WIELKI PRZYJACIEL AMAZONEK

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 10:09

Dalszy ciąg prezentacji naszych Przyjaciół rozpoczynam cytatem wyszukanym przez naszą niezapomnianą przewodniczącą Anię Dąbrowską: "Człowiek znaczy tyle, ile może dać drugiemu człowiekowi. Człowiek jest wielkim nie przez to co, nie przez to kim jest, ale przez to, czym dzieli się z innymi." Jan Paweł II

SALONIK PANI HANKI

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 10:11

Wzgórze Krzyża Świętego, a na nim budynek Centrum Katolickiego tętniący życiem od godzin porannych. Na piętrze budynku w jednym z pomieszczeń znajduje się Salonik Pani Hanki Bielickiej, o przytulnym, a zarazem podniosłym charakterze, barwny, oddający swym wyglądem charakter życia i pracy Pani Hanki.

Złość i sposoby radzenia sobie z nią

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 10:23

Złość jest emocją potężną i ważną w życiu każdego człowieka. Naturalnym celem złości jest utrzymanie porządku społecznego. Nasze uczucie oburzenia na to, że ktoś został obrabowany, pobity czy okaleczony, popycha nas do działań, których celem jest zapobieganie takim zdarzeniom. Bez złości być może moglibyśmy odpowiednio się bronić, ale zapewne nie podejmowalibyśmy wysiłku, żeby bronić kogoś innego. Radzenie sobie z nią jest jednym z najtrudniejszych problemów psychologicznych naszych czasów.

Serdecznie dziękujemy

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 10:45

Serdecznie dziękujemy wszystkim , dzięki którym odbył się KARNAWAŁOWY BAL PRZYJACIÓŁ AMAZONEK

KALENDARIUM

Helena Putkowska pt, 06 kwietnia 2007 10:26

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę