Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża .

Helena Putkowska cz, 27 września 2007 18:19

Otwarty Dzień w Onkologii Minął lipiec, sierpień. Skończyły się wakacje i trzeba wrócić do pracy, różnych zajęć, przypomnieć sobie, jakie czekają nas zaplanowane wydarzenia i akcje. Minął też 12 sierpnia - tak trudna dla nas, Amazonek, data. To już rok, odkąd odeszła nasza wspaniała prezes Ania Dąbrowska... Już rok?! Aż wydaje się niemożliwe.

Ludzie są z nami

Helena Putkowska cz, 27 września 2007 18:20

Wywiad z Zofią Michalską współzałożycielką Ruchu Amazonek w Polsce, rozmawiają: Elżbieta Kozik i Wiesława Dąbrowska. E.K.: W każdej społeczności dobrze mieć wzorce, dobrze mieć wokół siebie ludzi powszechnie szanowanych stanowiących niepodważalny autorytet. Zosiu, Twoja nieprzerwana 20-letnia praca Ochotniczki, Twoja postawa, Twoja ideowość, Twoje zrozumienie drugiego człowieka i jego potrzeb, jest wciąż dla nas inspiracją i przykładem. Jesteś w środowisku naszym osobą powszechnie cenioną, uznaną i właśnie Ty stanowisz taki autorytet i wzór, jaki pragnie posiadać każda grupa, o którym marzy każda społeczność. Dla mnie osobiście poznanie Ciebie, poznanie wartości, którymi kierujesz się w życiu,a nade wszystko możliwość bycia z Tobą jest nieustającą inspiracją w podejmowaniu wielu, wielu aktywności. Chciałabym, aby tak było, aby tak zostało, aby tak trwało jak najdłużej.

Co to jest rak piersi ?

Helena Putkowska cz, 27 września 2007 18:27

Fakty mówią za siebie FAKT I - Nowotwory złośliwe sutka są najczęstszymi nowotworami u kobiet. FAKT II - w Polsce notuje się prawie 10 000 nowych przypadków zachorowań rocznie. Oznacza to, że każdego roku na raka piersi zachoruje 30 kobiet na 100 000. Dużo to, czy mało? Co nam te liczby mówią? Chyba niewiele. Wszak 50 000 000 ofiar drugiej wojny nijak się ma do śmierci jednej konkretnej, bliskiej nam, często ukochanej osoby. 30 na 100 000 to abstrakcja, ale tylko do czasu. Wystarczy pod 30 podstawić konkretne imię i nazwisko, oby nie własne, a stanie się jasne, ile to 30.

PODZIĘKOWANIA

Helena Putkowska cz, 27 września 2007 18:29

Gorąco dziękujemy wszystkim sponsorom. Ich wsparcie pozwoliło nam na zorganizowanie X Czerwcowych Dni Walki z Rakiem w dniu 5 czerwca 2007r

MOJE SPOTKANIE Z RAKIEM

Helena Putkowska cz, 27 września 2007 18:33

MOJE SPOTKANIE Z RAKIEM Na początku chciałabym od razu zaznaczyć , że nie jestem osobą chorą na raka, nie jestem także Amazonką. Nie jestem lekarką leczącą chorych na nowotwory ani pielęgniarką oddziału onkologicznego, ani dziennikarką, która szuka tematu do artykułu.

Wspólnie łatwiej pokonać los

Helena Putkowska cz, 27 września 2007 18:36

Od 4 lat jestem członkinią Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży. Do Stowarzyszenia przyjęła mnie prezes Ania Dąbrowska - niestety, dziś już jej z nami nie ma - odeszła do krainy, gdzie „już nie boli".

K A L E N D A R I U M

Helena Putkowska cz, 27 września 2007 18:37

WRZESIEŃ 3 - godz.17.00 - Spotkanie otwarte członkiń i sympatyków Stowarzyszenia - Szpital Wojewódzki w łomży, Al. Piłsudskiego 11, II piętro - sala konferencyjna

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę