Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 czerwca 2024 napisz DONOS@

Wydano dzięki dotacji Urzędu Miasta Łomża

Helena Putkowska cz, 03 kwietnia 2008 13:22

Radosnych Świąt Wielkanocnych, smacznego jajka i mokrego dyngusa życzą Amazonki

Wywiad z Małgorzatą Wagner - Oleszczuk

Helena Putkowska cz, 03 kwietnia 2008 13:25

Nasz Oddział Poszukując tematów do naszego biuletynu stwierdziłam, że najwyższy czas napisać o tym, co dla nas kobiet chorych na raka - najważniejsze, co dla nas najbliższe i najbardziej nam potrzebne - o Pododziale Onkologii w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Amazonki

Helena Putkowska cz, 03 kwietnia 2008 13:34

Ruch kobiet po leczeniu raka piersi „Amazonki" powstał z potrzeby serca. Pierwszy Klub został zorganizowany w Warszawie na początku roku 1987, niezależnie od innych organizacji tego typu w Polsce i na świecie.

Rak piersi to Twój wróg

Helena Putkowska cz, 03 kwietnia 2008 13:36

Jeśli jesteś kobietą - powinno cię to zainteresować... Jesteś mężczyzną - na pewno znasz kobietę, która jest kimś ważnym dla ciebie. Poświęć więc chwilę, żeby to przeczytać i postaraj się, żeby ona też to przeczytała.

PODZIĘKOWANIA

Helena Putkowska cz, 03 kwietnia 2008 13:39

Dziękujemy wszystkim przyjaciołom i sponsorom, którzy pomogli nam zorganizować nasz bal charytatywny, który odbył się w dniu 5 stycznia 2008r w Hotelu "Zbyszko" w Nowogrodzie

Kampania „Oznacz swój nowotwór - to ma znaczenie"

Helena Putkowska cz, 03 kwietnia 2008 13:44

Skąd wziął się nowotwór? Organizm ludzki zbudowany jest z około 30 bilionów różnorodnych komórek. Komórki te tworzą tkanki, które budują poszczególne narządy. Właściwe funkcjonowanie organizmu kontroluje wiele złożonych mechanizmów. W kontrolę tychże mechanizmów zaangażowanych jest ok. 100 000 genów, które występują w każdej komórce ludzkiej.

« · 1 · »
 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę