Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pozdrowienia dla Pani Hani

Wszystkich poruszyła elektryzująca wiadomość, że Hanka Bielicka zasłabła podczas koncertu i w ciężkim stanie z zapaleniem otrzewnej została odwieziona do szpitala w Końskich. Cała Polska z niepokojem śledziła doniesienia prasowe na temat stanu zdrowia artystki. Nikt nie chciał uwierzyć w to, co się stało. Jeszcze nie tak dawno każdy oglądał występy Pani Hani w programach telewizyjnych i na żywo, na scenie. Aktorka śmiała się i żartowała, opowiadała zabawne historyjki, a publiczność za każdym razem przyjmowała Ją entuzjastycznie. A teraz kapeluszowa dama walczyła o życie.
O tym, że Pani Haneczka leży w szpitalu, dowiedziałam się od Wandzi. Nie mogłam w to uwierzyć. Przecież trzy dni wcześniej, przed wyjazdem na koncertową trasę rozmawiałam z Panią Hanią o szczegółach urządzenia i otwarcia saloniku, urodzinowym występie, o spotkaniu po powrocie do domu.
Pani Hania po zabiegu operacyjnym przebywała na oddziale intensywnej terapii w szpitalu w Końskich pod wspaniałą i troskliwą opieką personelu medycznego tak, jak w Leśnej Górze z serialu „Na dobre i na złe” i pani Joasi. Powoli wracała do zdrowia. Potem została przeniesiona do Warszawy na Szaserów.
Swoje 89 urodziny obywatelka świata spędziła niestety w szpitalu. Przekazałam Jej wiele serdecznych pozdrowień i życzeń powrotu do zdrowia od całego grona życzliwych osób.
Pani Hania jest już w domu. Czuje się lepiej. Ma mnóstwo nowych pomysłów i planów na przyszłość, myśli o powrocie na scenę, żartuje i narzeka, a to oznacza, że wraca do zdrowia.
Dziękuje za troskę, życzliwość i wyrazy sympatii przekazane przez mieszkańców Łomży.
A my mamy nadzieję, że spotkamy się już wkrótce.
Anna Dąbrowska
Pokrewne (tag): hanka bielicka

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę