Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Białe święta

Białe święta, biały obrus, połamany biały chleb, zapach lasu, karp na stole, nawet świat dziś włożył biel. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu radosnych i głębokich przeżyć, wewnętrznego spokoju, dużo zdrowia, wytrwałości, hartu ducha, dobroci od ludzi, szczęścia rodzinnego, powodzenia, błogosławieństwa od Bożej Dzieciny, a nade wszystko miłości i szczerych oddanych przyjaciół. Aby Bóg chronił Was w Swych dłoniach, aby Anioły otaczały Wasze domostwa opieką i aby troski życia codziennego zaginęły gdzieś tam w mroku podczas nadchodzącego 2005 Nowego Roku. – życzy redakcja biuletynu


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę