Zawalczą o awans

cz pt, 13 maja 2005 22:07

Po wygraniu zaległego meczu z Pelikanem Łowicz ŁKS Łomża awansował na trzecią pozycję w tabeli rozgrywek III ligi piłki nożnej. Do prowadzącej dwójki ŁKS traci tylko trzy punkty. Działacze klubu wierzą, że stratę można jeszcze odrobić i że łomżyńska jedenastka może walczyć o awans.

ŁKS górą: 2 do 0 z Łowiczem

mm śr, 11 maja 2005 21:00

W środę łomżanie zwycięstwem zakończyli zaległe spotkanie z Pelikanem Łowicz. Oba gole padały po przerwie. Niestety mecz rozgrywany był przy kiepskiej pogodzie, a padający deszcz sprawił, że zawodnicy często się ślizgali... Łomżanie po raz kolejny zagrali do końca... zdobywając gola na 2 minuty przed końcem.

Nowa, lepsza twarz ŁKS-u

cz wt, 10 maja 2005 06:20

Zimny maj, ale w sercach łomżyńskich kibiców na pewno zrobiło się cieplej. “Młodość i wigor trenera Jerzego Engela juniora natchnęły piłkarzy ŁKS-u do zwycięstw i efektownej gry” - tak komentuje sobotni mecz ŁKS Łomża z Mazowszem Grójec Gazeta Współczesna. W rozmowie z dziennikarzem gazety trener Jerzy Engel mówi co trzeba było zmienić aby łomżyńska jedenastka znowu wygrywała.

ŁKS Browar Łomża znów wygrywa.

mm so, 07 maja 2005 19:39

Ostatnie zwycięstwo to nie przypadek. ŁKS Browar Łomża po nieudanym starcie w rundzie wiosennej zaczyna dostarczać takich samych emocji jak na jesieni. Dziś pokonał Mazowsze Grójec 3 : 1 grając od 15 min. spotkania w dziesiątkę.

Wreszcie zwycięstwo

cz wt, 03 maja 2005 19:33

Długo, bo aż 7 spotkań kibice Łomżyńskiego Klubu Sportowego musieli czekać na zwycięstwo swoich pupili. Podopieczni Jerzego Engela juniora pokazali w końcu, że nie przez pomyłkę zostali piłkarzami. W niedzielę - grając na wyjeździe - ŁKS Łomża wysoko pokonał zespół Okęcie Warszawa 3 : 0

Remis z Olsztynem

cz so, 30 kwietnia 2005 19:57

W ostatniej minucie spotkania ŁKS Browar Łomża – OKS Olsztyn napastnik Łomży Rafał Bałecki strzelił gola ustalając wynik meczu na 1 : 1. Przez pięć kwardansów jedenastka Łomży przegrywała na własnym boisku 0 : 1, po tym w 13 minucie spotkania Andrei Sinitchine pokonał Mariusza Stawarza. Sobotni mecz był pierwszym od kilku tygodni w którym zawodnicy ŁKS-u pokazali, że chcą walczyć o zwycięstwo. Niestety obecni na spotkaniu chuligani zdemolowali stadion ŁKS-u.

Trzecioligowcy odpadli z Pucharu Polski

cz śr, 27 kwietnia 2005 23:30

Fatalny występ odnotowały wczoraj trzecioligowe ekipy w Pucharze Polski, które przegrały z czwartoligowcami. Warmia Grajewo odpadła z rozgrywek po porażce 0:1 w Krypnie, a ŁKS Łomża po rzutach karnych w Łyskach

Bezbramkowo w Legionowie

cz so, 23 kwietnia 2005 19:05

Zmiana trenera nie pomogła. Pierwszy mecz łomżan pod wodzą Jerzego Engela juniora zakończył się jedynie remisem. Wynik tym gorszy, że przeciwnik Legionovia Legionowo jest jednym z najsłabszych zespołów w lidze, a bezbramkowy remis był jak najbardziej zasłużony. Jedenastka ŁKS Łomża po raz kolejny nie zachwycała...

Trzecioligowcy znowu wybiegną na boiska

cz pt, 22 kwietnia 2005 22:58

Piłkarze trzeciej w tabeli Warmii podejmą w sobotę (godz. 16) rezerwy Legii. Z nowym trenerem ŁKS Łomża zawita do Legionowa, a w niedzielę (godz. 15) Mlekovita gościć będzie lidera z Nowego Miasta Lubawskiego

Trzecia porażka łomżan

cz śr, 20 kwietnia 2005 18:58

Kolejny mecz ŁKS-u i kolejna porażka. Podopieczni Dariusza Kosakowskiego, trenera juniorów ŁKS, będącego dziś w roli trenera seniorów nie sprostali skierniewickiej Unii, ulegając jej 1-0. To już trzecia porażka w wiosennej kolejce rozgrywek. Po zimowej przerwie na pięć rozegranych spotkań ŁKS wygrał tylko jedno i tylko jeden raz zremisował.

Jerzy Engel poprowadzi ŁKS!

cz śr, 20 kwietnia 2005 08:22

Zarząd ŁKS Browar Łomża potwierdził, że nowym trenerem łomżyńskiej drużyny będzie Jerzy Engel junior. Umowę podpisano wczoraj wieczorem, a obowiązki trenera młody Engel obejmie od czwartku 21 kwietnia. Syn byłego szkoleniowca reprezentacji Polski zastąpi zwolnionego w poniedziałek dotychczasowego trenera drużyny Tadeusza Gaszyńskiego. Dzisiejszy mecz ŁKS-u w Skierniewicach Jerzy Engel junior ma obserwować z trybun.

ŁKS po punkty do Skierniewic

cz wt, 19 kwietnia 2005 16:44

Piłkarze III ligi rozegrają w środę zaległą 16. kolejkę spotkań. ŁKS Łomża wyjedzie na mecz do Skierniewic, gdzie będzie podejmowany przez tamtejszą Unię, a Warmia Grajewo i Mlekovita Wysokie Mazowieckie zagrają spotkania na własnym boiskach. W Skierniewicach tymczasowo łomżyńską reprezentację poprowadzi Dariusz Kossakowski, trener juniorów ŁKS-u bo trener Tadeusz Gaszyński został zwolniony w poniedziałek. Przeciwnik ŁKS-u w ligowej tabeli rozgrywek jest tuż za zespołem z Łomży.

Gaszyński już nie prowadzi ŁKS-u

cz wt, 19 kwietnia 2005 08:56

Zarząd ŁKS Łomza odwołał Tadeusza Gaszyńskiego z funkcji trenera drużyny. Umowa z Gaszyńskim została rozwiązana wczoraj “za porozumieniem stron” - poinformowano w komunikacie. Także wczoraj na łamach Gazety Wyborczej Gaszyński skrytykował media i niektórych działaczy klubu za “rozdmuchanie balonu” na szybki awans do II ligi. Jego zdaniem "dlatego w dwóch ostatnich spotkaniach piłkarze zagrali o 70 procent poniżej możliwości."

Tadeusz Gaszyński o ostatnich spotkaniach ŁKS Łomża

cz pon, 18 kwietnia 2005 06:22

"To, co się ostatnio złego z zespołem stało, nie jest efektem tego, że piłkarze zapomnieli, jak się gra w piłkę, są źle przygotowani, wolniejsi czy przemęczeni. Wszystkiemu winna jest psychika." - powiedział w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Tadeusz Gaszyński trener ŁKS -u. - "Drużyna nie poradziła sobie z balonem rozdmuchanym przez media i niektórych działaczy klubowych. Dlatego w dwóch ostatnich spotkaniach piłkarze zagrali o 70 procent poniżej możliwości."

ŁKS Łomża – Warmia Grajwo bez bramek...

cz so, 16 kwietnia 2005 19:39

Bezbramkowym remisem zakończyły się derby byłego województwa łomżyńskiego. ŁKS Łomża podejmujący jedenastkę Warmii Grajewo nie potrafił wykorzystać atutu gry na własnym boisku. W pierwszej połowie meczu przewaga łomżan w polu była duża, ale nie udało jej się zamienić na przewagę bramkową. Po przerwie także grajewianie zaatakowali... im też nie udało się zdobyć bramki.

Derby łomżyńskiego...

cz pt, 15 kwietnia 2005 20:27

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Zjazd 18 w Łomży tutejszy ŁKS podejmował będzie Warmię Grajewo. Gospodarz po dobrej jesieni wiosna gra fatalnie, a jedenastka z Grajewa odwrotnie - po nie najlepszej jesieni wiosną prezentuje się rewelacyjnie. Łomżanie wysoko przegrali dwa z trzech rozegranych dotychczas spotkań, a grajewianie w czterech meczach zdobyli 10 punktów.

ŁKS Łomża - kolejna porażka

mm śr, 13 kwietnia 2005 20:03

Łomżyńska jedenastka, której ambicjami było wejście do II ligi rozgrywek piłki nożnej, wiosną gra znacznie gorzej niż w rundzie jesiennej. Z trzech rozegranych dotychczas spotkań ŁKS wygrał tylko jedno, a dwa pozostałe przegrał w fatalnym stylu. W sobotę na wyjeździe uległ słabemu Zniczowi Pruszków 1 : 3, po czym w środę na własnym boisku nie podołał zespołowi Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie. Łomżanie grali niedokładnie, chaotycznie i bez pomysłu...

Pierwszy u siebie

cz śr, 13 kwietnia 2005 00:43

Dziś piłkarze Łomżyńskiego Klubu Sportowego rozegrają pierwsze spotkanie ligowe w tym sezonie na własnym boisku. O 16:30 na stadionie przy ul. Zjazd ŁKS Łomża podejmował będzie jedenastkę Finishparkiet Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. To obecny wicelider tabeli rozgrywek naszej grupy. Łomżanie po przegranej w sobotę w Pruszkowe spadli na piąte miejsce.

Pruszków pokonał Łomżę

cz so, 09 kwietnia 2005 17:54

Dwiema bramkami przegrali łomżanie w wyjazdowym spotkaniu z Pruszkowem. Piłkarze tamtejszego Znicza po dobrym meczu zasłużenie pokonali drużynę ŁKS Browar Łomża 3 : 1. Przewagę Pruszków uzyskał już w 19 minucie spotkania. Po faulu w polu karnym, sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił kapitan Pruszkowa. Worek z golami rozpruł się w drugiej części spotkania – wtedy padły kolejne trzy bramki.