Misiura wyleciał

cz pt, 10 września 2004 21:32

Przed sobotnim spotkaniem z Warmią Grajewo z ŁKSu został zwolniony napastnik Mariusz Misiura. Niedawny nabytek Łomżyńskiego Klubu Sportowego w pierwszych pięciu spotkaniach III ligi dał się poznać z jak najgorszej strony. Już na inaugurującym rozgrywki ligi meczu z Unią Skierniewice część kibiców nawoływała trenera Tadeusza Gaszyńskiego aby zdjął go z boiska. W ostatnim spotkaniu ze Zniczem Pruszków Misiura nie wyszedł na boisko w pierwszym składzie. Do gry trener Gaszyński wprowadził go w II połowie, ale to również mu nie pomogło.

Utrzymać pozycję lidera!

cz pt, 10 września 2004 15:46

Już w sobotę, 11 września o godzinie 15:00 w Grajewie nasi piłkarze rozegrają kolejne spotkanie w rozgrywkach 3 ligi. Tym razem przeciwnikiem będzie zespół z regionu - grajewska Warmia. Sobotni przeciwnik ŁKS w poprzednim sezonie zajął wysokie 5 miejsce, a na ten sezon ambicje Grajewian sięgają wyżej. Aktualnie w tabeli zespół Warmii zajmuje 10. miejsce, a ŁKS 1, jednak przewaga łomżan wynosi tylko 3 punkty.

5. kolejka spotkań III ligi piłki nożnej

cz pon, 06 września 2004 06:10

ŁKS Łomża wygrał w sobotę po raz trzeci przed własną publicznością i awansował na pierwsze miejsce w tabeli. Warmia po raz kolejny straciła aż cztery bramki w meczu wyjazdowym. Mlekovita doznała już trzeciej porażki poza swoim stadionem

ŁKS Łomża liderem

cz nie, 05 września 2004 21:31

Po pięciu kolejkach spotkań ŁKS Łomża jest liderem I grupy III ligi piłki nożnej. Łomżyński zespół prowadzony przez Tadeusza Gaszyńskiego trzy spotkania wygrał, w jednym zremisował i raz poniósł porażkę. ŁKS Łomża tak jak Legionovia Legionowo na swoim koncie ma 10 punktów, ale ze względu na lepszy układ bramek w tabeli jest wyżej. Trener Gaszyński podkreśla, że pierwsze miejsce w tabeli cieszy, ale do tej pory rozegrano dopiero 1/3 zaplanowanych na jesień spotkań.

ŁKS Łomża rozgromił Pruszków

cz so, 04 września 2004 19:27

3 do 0 to wynik sobotniego pojedynku ŁKS Łomża - Znicz Pruszków. Rozegrane na stadionie w Łomży spotkanie obfitowało przede wszystkim w żółte kartki. Sędzia pokazał ich w sumie 9. ŁKS po ostrym pojedynku wygrał, a gole strzelali: Marcin Łukaczyński i Rafał Boguski - ten dwa.

W sobotę ze Zniczem

cz pt, 03 września 2004 16:20

W najbliższą sobotę - 4 września - ŁKS rozegra kolejny mecz na własnym stadionie w 3 lidze. W tej kolejce przeciwnikiem łomżyńskiego zespołu będzie podwarszawski Znicz Pruszków. Sobotni przeciwnik ma tyle samo punktów co nasz klub i taki sam stosunek rozegranych meczów, jednak statystycznie miał łatwiejszych rywali.

ŁKS Łomża - Plakat

cz cz, 02 września 2004 11:24

W Gazecie Bezcennej nr 54 (02.09.2004) - specjalny dodatek - kolorowy plakat zespołu ŁKS Łomża.

Mecz Warmia Grajewo - ŁKS Łomża bez kibiców z Łomży

mm pon, 30 sierpnia 2004 14:19

Zarząd Klubu Sportowego "WARMIA" Grajewo uprzejmie informuje, że w związku z przeprowadzaną gruntowną modernizacją stadionu przy ul. Piłsudskiego 30 A w Grajewie, na którym rozgrywane są mecze naszego klubu w sezonie 2004/2005, nie będzie możliwe przyjęcie kibiców drużyny ŁKS Łomża w dniu 11 września 2004 roku, to jest dniu zaplanowanego spotkania pomiędzy drużynami "WARMII" Grajewo a ŁKS Łomża.

Dwie wygrane podlaskich trzecioligowców

cz nie, 29 sierpnia 2004 21:35

Wygrane odnotowały podlaskie drużyny trzecioligowe, które podejmowały rywali na własnych boiskach. Warmia 2:0 pokonała Gwardię, a Mlekovita 1:0 rezerwy Legii. W Łowiczu porażki 1:2 doznali piłkarze ŁKS-u Łomża

Pierwsza porażka...

cz nie, 29 sierpnia 2004 13:09

W dzisiejszym spotkaniu Pelikan nie dał się oskubać beniaminkowi z Łomży i pokonał nasz zespół 2-1. Kibice przybyli na stadion Pelikana po pierwszej połowie nie mogli narzekać na nudę. Mecz był zaciętym widowiskiem z obu stron, jednak po pierwszych 45 minutach spotkania prowadził zespół gospodarzy 2-1. Pierwsza bramka padła już w 5. minucie spotkania - Krzysztof Skowroński przelobował Ulmana. Dwie minuty później do wyrównania doprowadził Boguski i było 1-1.

Trzecioligowcy rozegrają 4. kolejkę

cz so, 28 sierpnia 2004 09:14

Po środowych przegranych Warmia i Mlekovita będą chciały zrehabilitować się przed własną publicznością. Z kolei wicelider z Łomży po kolejne punkty pojedzie do Łowicza Chyba nikt nie przypuszczał, że podlaski beniaminek ŁKS Łomża może tak rewelacyjnie wypaść na początku rozgrywek. Podopieczni Tadeusza Gaszyńskiego do tej pory dwa razy wygrali po 1:0 na własnym boisku: z Unią Skierniewice i Mlekovitą Wysokie Mazowieckie. Do tego dorzucili remis w Nowym Mieście Lubawskim, co pozwoliło im awansować na pozycję wicelidera.

ŁKS Łomża – Mlekovita Wys. Maz. 1 : 0

cz śr, 25 sierpnia 2004 19:36

Po 3. kolejkach spotkań III ligi piłki nożnej ŁKS Łomża nadal bez straty bramek i punktów. W środę na własnym boisku nasi po ciężkim pojedynku pokonali Mlekovitę Wysokie Mazowieckie 1 : 0. Bramkę na wagę zwycięstwa i kolejnych 3 punktów w tabeli zdobył Rafał Boguski.

W środę piłkarskie derby!

Bart wt, 24 sierpnia 2004 15:18

Po dobrym początku sezonu naszym zawodnikom znowu przyjdzie walczyć o ligowe punkty u siebie. Tym razem w derbowym pojedynku przeciwnikiem bedzie "odwieczny" rywal - Ruch Wysokie Mazowieckie. Mimo olbrzymich problemów gości z utrzymaniem w ubiegłym sezonie działacze i zawodnicy zapowiedzieli, ze w tym roku pokażą na co ich stać.

Zwycięstwa Mlekpolu i Mlekovity w 2. kolejce III ligi

cz pon, 23 sierpnia 2004 06:47

Mlekpol Warmia Grajewo - Okęcie Warszawa 2 : 0 To był mecz do jednej bramki. Grający z pełnym zaangażowaniem i niebywałą agresją, grajewianie bez problemu pokonali 2:0 warszawskie Okęcie. Już w pierwszych 20 minutach grajewianie stworzyli kilkanaście sytuacji strzeleckich, a w 23. zdobyli pierwszą bramkę. Po precyzyjnym podaniu Juroka, z 25 metrów ”huknął” Giermasiński.

ŁKS bez straty w Nowym Mieście Lubawskiem

cz nie, 22 sierpnia 2004 10:11

W meczu 2 kolejki ŁKS bezbramkowo zremisował z zespołem Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie 0-0. W pierwszej połowie lekką przewagę posiadali gospodarze. Stwarzali sobie więcej sytuacji po których mogła paść bramka (m.in. trafienie w poprzeczkę oraz akcja po której nasz obrońca wybijał piłkę z pustej bramki). ŁKS również stwarzał sytuacje bramkowe jednak kończyły się one niezbyt groźnymi strzałami. Podczas 15 minut pierwszej połowy optyczną przewagę nadal posiadał zespół z Nowego Miasta Lubawskiego.

Po punkty do Nowego Miasta Lubawskiego

Bart pt, 20 sierpnia 2004 10:47

Już w najbliższą sobotę, 21 sierpnia nasi piłkarze pojadą na swój pierwszy wyjazdowy mecz tego sezonu. Po niedawnym zwycięstwie zespół Tadeusza Gaszyńskiego przekonał się, że trzecia liga wcale nie jest taka straszna i po walce można pokonać przeciwnika. Tym razem przeciwnik będzie trudniejszy i będzie grał na własnym terenie, a będzie nim Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Nowy trener Mlekovity

cz cz, 19 sierpnia 2004 06:42

Zbigniew Mandziejewicz od dziś będzie nowym trenerem grającej w III lidze Mlekovity Wysokie Mazowieckie. Wystarczył przegrany mecz na inaugurację rozgrywek by dotychczasowy trener Bogusław Oblewski stracił posadę.

Ruszyły rozgrywki trzeciej ligi

cz nie, 15 sierpnia 2004 21:30

Niespodzianką zakończyła się inauguracja trzeciej ligi w Łomży, gdzie ŁKS pokonał 1:0 Unię. Pozostali trzecioligowcy gorzej radzili sobie na wyjeździe: Warmia zremisowała w Olsztynie, a Mlekovita uległa w Warszawie

1 : 0 na dobry początek

cz so, 14 sierpnia 2004 18:27

Wygraną 1 do 0 nad Unią Skierniewice ŁKS Łomża zapoczątkował rozgrywki w III lidze piłki nożnej. Gol padł w 26 minucie spotkania po strzale Arkadiusza Chrobota. W tej części gry ŁKS Łomża był zespołem dominującym. Po przerwie gra się zaostrzyła, a ostatni kwadrans był już brutalny – po faulach dwóch piłkarzy ŁKSu – w tym Arkadiusz Chrobot - zostało zniesionych z boiska.

Na początek z Unią Skierniewice

Bart pt, 13 sierpnia 2004 09:53

Już w sobotę 14 sierpnia rusza piłkarska trzecia liga. Po sześciu latach nieobezności ŁKS Łomża znowu zagra mecze na tym szczeblu rozgrywek. Pierwszym przeciwnikiem łomżyńskiej jedenstaki będzie 8 zespół ubiegłego sezonu - Unia Skierniewice.

« · «« · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · »» · »