Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Derby łomżyńskiego...

W sobotnie popołudnie na stadionie przy ul. Zjazd 18 w Łomży tutejszy ŁKS podejmował będzie Warmię Grajewo. Gospodarz po dobrej jesieni wiosna gra fatalnie, a jedenastka z Grajewa odwrotnie - po nie najlepszej jesieni wiosną prezentuje się rewelacyjnie. Łomżanie wysoko przegrali dwa z trzech rozegranych dotychczas spotkań, a grajewianie w czterech meczach zdobyli 10 punktów.


Także ostatni pojedynek obu drużyn – rozegrany na boisku w Grajewie zakończył się zwycięstwem tamtejszej Warmii....
Niemniej to mecz ostatniej szansy dla ŁKS Łomża. Kolejna przegrana może być już nie do zniesienia dla kibiców i ...dla zarządu klubu... Przegrana oznaczała będzie definitywny koniec marzeń o II lidze... Początek spotkania o godz. 16.

Jak informuje serwis www.lks.lomza.tk zarząd ŁKS Łomża postanowił wpuścić na ten mecz kibiców dopingujących zespół na starych zasadach – czyli za darmo. W środę od wszystkich „szalikowców” zażądano biletów przez co zdecydowana większość z nich na stadion nie weszła. Mecz z Nowym Miastem Lubawskim był pierwszym od... bardzo dawna, podczas którego ŁKS Łomża grał bez dopingu z trybun...

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę