Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS górą: 2 do 0 z Łowiczem

W środę łomżanie zwycięstwem zakończyli zaległe spotkanie z Pelikanem Łowicz. Oba gole padały po przerwie. Niestety mecz rozgrywany był przy kiepskiej pogodzie, a padający deszcz sprawił, że zawodnicy często się ślizgali... Łomżanie po raz kolejny zagrali do końca... zdobywając gola na 2 minuty przed końcem.

Łomżyński Klub Sportowy od początku mocno zaatakował rywali. Jedenastka z Łomży grała rozważnie i dość składne, ale akcje kończyły się za zwyczaj na obronie gości. Pelikan Łowicza ograniczał się jedynie do wybijania piłki i kontrataków.
Pierwszy raz bramkarza gości, w kilka minut po przerwie. Bramkarza z Łowicza pokonał Karol Brotnik. Po ładnej akcji prawą strona boiska, piłkę przerzucono na lewe skrzydło wprost pod nogi Bortnika, który strzelił gola z około 12 metrów.
Ta część spotkania obfitowała w żółte kartki. Sędzia pokazywał je w miarę regularnie zawodnikom obu drużyn. Z ŁKS-u dostali je Boguski, Tyczkowski i Grabowski.
Łomżanie mimo kilku ciekawych akcji wynik spotkania na 2 : 0 podnieśli dopiero w ostatnich minutach. Tak jak i w meczu z Mazowszem Grójec gola zdobył Łukasz Tyczkowski. Młody zawodnik Łomży nim pokonał bramkarza gości z piłką przebiegł praktycznie pół boiska.

Warto dodać, że popisy łomżan z trybun stadionu przy ul. Zjazd obserwował Jerzy Engel senior – ojciec trenera ŁKS-u
Foto:
Foto: koncentracja przed meczem
Foto:
Foto: zarząd ŁKSu M.Zajkowski, J.Kosiorek, trener Jerzy Engel senior, prezez Browaru Łomża, vice-prezydent Choiński
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: deszcz
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: szpak
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: strzał na II gol
Foto: radość
Foto: radość
Foto: radość
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę