Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS Browar Łomża znów wygrywa.

Główne zdjęcie
radość po drugiej bramce

Ostatnie zwycięstwo to nie przypadek. ŁKS Browar Łomża po nieudanym starcie w rundzie wiosennej zaczyna dostarczać takich samych emocji jak na jesieni. Dziś pokonał Mazowsze Grójec 3 : 1 grając od 15 min. spotkania w dziesiątkę.

Od początku pojedynku ŁKSiacy często gościli pod bramką Mazowsza. Niestety w 15 minucie spotkania sędzia po faulu na zawodniku gości ukarał żółtymi kartkami Zbigniewa Kowalskiego i Mariusza Marczaka, który już miał na koncie jedną żółtą a w związku z tym czerwoną. Od tej pory ŁKS gra w 10. Mimo osłabienia często atakowali bramkę gości, ale po strzale Chiomy w 27 min. spotkania pada pierwsza bramka. Radość na trybunach, nowy duch w zespole. Zaowocowało to kolejną bramką tym razem ze strzału Rafała Bałeckiego. ŁKS prowadzi 2 : 0. Przed przerwą Mazowsze Grójec zdobyło jedyną bramkę. Po przerwie mimo osłabienia ŁKS Browar Łomża nadal grał ofensywnie. Brak jednego zawodnika reszta zespołu starała się zniwelować rozbieganiem. W 65 min. strzelec drugiej bramki Rafał Bałecki zostaje zastąpiony przez Łukasza Tyczkowskiego który w 85min zdobywa 3 bramkę dla ŁKSu. Mecz zakończył się rezultatem 3 :1 dla ŁKS Browar Łomża

ŁKS wystąpił w składzie:
Ulman Kamil, Kamiński Adam, Kowalski Zbigniew, Łukaczyński Marcin (od 85 min zastąpił Łuba Tomasz), Grabowski Marcin, Marczak Mariusz (15 min CK), Bortnik Karol, Chioma Chimezie (od 77 min zastąpił Maćkowski Jakub) , Galiński Paweł (od 46 min zastąpił Wołczyk Tomasz), Bałecki Rafał (od 65 min zastąpił Tyczkowski Łukasz), Boguski Rafał.
Foto: radość po drugiej bramce
Foto:
Foto: Rafał Boguski wykonuje rzut rożny
Foto: I żółta kartka Mariusza Marczaka
Foto: II żółta kartka a w konsekwencji czerwona Marcina Marczaka, widać niezadowolonych kibiców
Foto:
Foto:
Foto: radość po pierwszej bramce
Foto: radość po pierwszej bramce
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: strzał Rafała Bałeckiego, 2 gol.
Foto: radość po drugiej bramce
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: groźny strzał Łukasza Tyczkowskiego na bramkę gości
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: radość ławki rezerwowych po meczu
Foto:
Foto: podziękowania dla kibiców
Foto: podziękowania dla kibiców
Foto: podziękowania dla kibiców

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę