Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Bezbramkowo w Legionowie

Zmiana trenera nie pomogła. Pierwszy mecz łomżan pod wodzą Jerzego Engela juniora zakończył się jedynie remisem. Wynik tym gorszy, że przeciwnik Legionovia Legionowo jest jednym z najsłabszych zespołów w lidze, a bezbramkowy remis był jak najbardziej zasłużony. Jedenastka ŁKS Łomża po raz kolejny nie zachwycała...

Mecz rozgrywany był przede wszystkim w środkowej części boiska. ŁKS-owi tak jak w poprzednich spotkaniach zabrakło dokładności i skuteczności, a gospodarze zespół Legionovi Legionowo raz po raz usiłowali atakować bramkę Mariusza Stawarza. Po jednym z takich ataków w pierwszej połowie spotkania łomżan przed utratą bramki uratował słupek. Kolejną bardzo groźną akcję Legionovi przerywa dopiero Stawarz, który bronił bramki w sytuacji sam na sam z jednym z napastników gospodarzy.

W pierwszej połowie meczu jedną szanse na strzelenie gola mieli także łomżanie. Po strzale z przewrotki Rafała Bałeckiego piłka nieznacznie minęła słupek z zewnątrz bramki Legionovi.

Z ciekawostek spotkania:
Grę ŁKS Łomża z trybun stadionu w Legionowie obserwował Jerzy Engel senior.
.
Foto:
Foto: jaka przyszłość?
Foto:
Foto: groźny strał już w 5 min. na bramkę gospodarzy
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: Artur Sliwocki i Cezary Lemański
Foto:
Foto: żółta kartka dla czarnoskórego zawodnika ŁKS Browar Łomża w 44 min.
Foto:
Foto:
Foto: Trener Jerzy Engel junior (od lewej) z asystentem
Foto:
Foto:
Foto:
Foto: cóż zrobić ...
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę