Trener Gaszyński podsumowuje przygotowania ŁKS przed III ligą

cz cz, 12 sierpnia 2004 21:15

"Jeżeli chodzi o drużynę to zaszły w niej olbrzymie zmiany. Do drużyny przyszło wielu nowych zawodników, którzy wzmocnili wszystkie pozycje, zaczynając od bramkarza, poprzez defensywę, pomocników i kończąc na napastnikach. Wszędzie będzie duża rywalizacja, a jak wiadomo rywalizacja w drużynie jest źródłem postępu i bardzo na to liczę, że zawodnicy bardzo poważnie podejdą do tematu i ta rywalizacja przyniesie skutek w postaci naszych wyników, które naprawdę będą na miarę oczekiwań jakich oczekują od nas kibice.

Wzmocnienia w ŁKS-sie

cz śr, 11 sierpnia 2004 06:53

Nowy filar linii defensywnej ŁKS-u Marcin Łukaczyński to jeden z najnowszych nabytków ŁKS Łomża. Młody obrońca, wychowanek Igloopolu Dębica, cieszy się dużym uznaniem trenera Tadeusza Gaszyńskiego i będzie filarem linii defensywnej łomżyńskiego beniaminka.

ŁKS Łomża 3 - 1 Narew Ostrołęka

cz so, 07 sierpnia 2004 17:38

W ostatniim sparingu przed wznowieniem rozgrywek ŁKS pokonał Narew Ostrołęke 3-1 (3-0). Goście postawili znacznie wyżej poprzeczkę naszym zawodnikom niż kilka dni temu Hetman Białystok. W pierwszej połowie łomżyniacy stworzyli mase sytuacji bramkowych lecz znowu zaprezentowali skuteczność poniżej średniej(min. zmarnowali rzut karny). Pomimo tych trudności potrafili zdobyć trzy bramki w tym jedną po fatalnym błędzie bramkarza gości, który skiksował na piątym metrze. Po przerwie ŁKS oddał inicjatywę lecz zawodnicy Narwii zdołali odpowiedziec tylko jednym golem, po rzucie wolnym z około 20m.

ŁKS Łomża - Hetman Białystok 5 : 0

cz śr, 04 sierpnia 2004 18:36

W środę na własnym boisku ŁKS podejmował Hetmana Białystok. Po 90. minutach gry ŁKS rozgromił Hetmana 5 do 0. Dwie bramki padły z rzutów karnych, trzy z akcji. W spotkaniu z Hetmanem bramki zdobywali: Kowalski, Chrobot (rzut karny), Dziewulski (zawodnik z przeszłością w I-o ligowej Legii Warszawa), Miłoszkiewicz (rzut karny) i Boguski.

Sokół Sokółka - ŁKS Łomża 0 : 2

cz so, 31 lipca 2004 14:11

Zwycięstwem zakończył się kolejny sparing ŁKSu. Tym razem łomżyńska jedenastka podejmowana była przez Sokoła Sokółkę – to zespół z drugiej połowy tabeli IV ligi. Wygrana Łomży była pewna, ale na bramki trzeba było czekać niemal do samego końca spotkania. Pierwszy gol padł dopiero w 80. minucie - strzelił go Marcin Nerowski. Drugi raz bramkarz Sokoła skapitulował zaledwie dwie minuty później. Tym razem piłkę do siatki skierował Rafał Boguski.

Nowy Prezes i Zarząd w ŁKS

cz pt, 30 lipca 2004 19:09

Józef Kosiorek – znany łomżyński biznesmen - został nowym Prezesem Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podczas dzisiejszego (piątek 30 lipca) „walnego” ŁKS, Krzysztof Lendzioszek złożył rezygnację z funkcji Prezesa Łomżyńskiego Klubu Sportowego. Były prezes z klubem się jednak nie rozstaje wszedł bowiem do jego zarządu.

ŁKS Łomża : Gwardia Warszawa - 3 : 1

cz nie, 25 lipca 2004 22:01

Czterech nowych piłkarzy wystąpiło w szeregach ŁKS-u Łomża, który podejmował trzecioligową Gwardię. Wśród nich znalazł się Mariusz Łukaczyński z czwartoligowej Wisłoki Dębica, czarnoskóry Daouda Camara z Gwinei, grający w trzeciej lidze w Mieszku Gniezno i Maciej Dołęga z Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Drugie 45 minut rozegrał 20-letni Karol Bortnik, wychowanek SP Szamotuły. W ŁKS-ie wystąpili też: przebywający w Łomży od środy Białorusin Iwan Sridnienko i Piotr Chwesiuk.

Remis ŁKSu z Olsztynem

cz śr, 21 lipca 2004 19:35

Bezbramkowym remisem zakończył się środowy sparing ŁKSu Łomża z OKP Olsztyn. Oba zespoły to beniaminki III ligi piłki nożnej – ligi, która dodajmy startuje już w połowie sierpnia. Spotkanie zostało rozegrane na stadionie przy ulicy Zjazd, a niestety nasza jedenastka nie wykorzystała nie tylko własnego boiska, ale także tego, że po prostu była lepsza.

ŁKS Łomża : OKP Olsztyn - sparing beniaminków

cz wt, 20 lipca 2004 15:17

W środę na stadionie przy ulicy Zjazd zostanie rozegrane kolejne z testowych spotkań łomżyńskiego ŁKSu. Jedenastka z Łomży, która w III lidze będzie grała dopiero w sierpniu, podejmie również beniaminka tej ligi zespół OKP Warmia i Mazury Olsztyn. W tym spotkaniu publiczności i trenerowi Tadeuszowi Gaszyńskiemu zaprezentuje swoje umiejętności dwóch obcokrajowców, którymi być może zostanie wzmocniona nasza drużyna. Pomocnik - pochodzi z Białorusi, a napastnik - z Ukrainy.

Przygotowania trzecioligowców

cz nie, 18 lipca 2004 22:31

Trzecioligowcy z naszego regionu solidarnie wygrywali w sobotę z zespołami z czwartej ligi. Trener Mlekovity wybrał już prawie wszystkich piłkarzy, którzy mają wzmocnić jego skład. W Warmii stawiają na stabilizację, ale również się wzmacniają. Najwięcej niewiadomych jest w ŁKS-ie

Sparing: Olimpia Zambrów 2-3 ŁKS Łomża

Bart so, 17 lipca 2004 17:40

W kolejnym przedsezonowym sparingu ŁKS pokonał w Zambrowie miejscową Olimpię (7 zespół ubiegłego sezonu IV ligi) 2-3.

Porażka ŁKSu z MKS Narew Ostrołęka

cz śr, 14 lipca 2004 21:09

W środę piłkarze ŁKS rozegrali kolejny sparing tym razem na wyjeździe w Ostrołęce. Łomżyńska jedenastka podejmowana była przez tamtejszy MKS Narew. Ostrołęczanie, którzy grają w IV lidze grypy mazowieckiej ubiegły sezon zakończyli w połowie tabeli - na 7. miejscu okazali się jednak silniejsi od trzecioligowego ŁKSu wygrywając 1 : 0. Jak podkreśla Adam Kamiński wynik w Ostrołęce jest efektem eksperymentalnego ustawienia łomżyńskiej jedenastki. Nasi zagrali w osłabieniu bez m.in.: Sawki, Chrobota i Kowalskiego, za to z piłkarzami testowymi z II składu.

Sparing: ŁKS 2-1 Wigry

Bart nie, 11 lipca 2004 09:46

ŁKS pokonał w swoim pierwszym meczu sparingowym Wigry Suwałki 2-1 (1-0). Było to jednostonne spotkanie. Przez cały czas nasi zawodnicy kontrolowali grę, a suwalscy piłkarze skupiali sie na obronie.

Przygotowania ŁKS-u do sezonu

Bart pt, 09 lipca 2004 09:28

Łomżyński Klub Sportowy najwcześniej spośród wszystkich podlaskich trzecioligowców rozpoczął przygotowania do sezonu - w ostatni poniedziałek. Podopieczni trenera Tadeusza Gaszyńskiego trenują dwa razy dziennie. Cały okres przygotowawczy ŁKS spędzi w Łomży. Z wyjazdu na zgrupowanie zrezygnowano z powodu ograniczonego budżetu. Warto jednak podkreślić, że łomżyńscy piłkarze nie muszą narzekać na zaległości w płatnościach, co nie wszędzie jest regułą.

Warmia Grajewo zdobyła wojewódzki Puchar Polski

cz cz, 17 czerwca 2004 06:17

Warmia Grajewo, pokonując 4:1 rezerwy białostockiej Jagiellonii, zdobyła Puchar Polski na szczeblu województwa. Dla trzecioligowca ten sukces to ukoronowanie udanego sezonu

Końcowa tabela wyników sezonu 2003/2004

cz nie, 13 czerwca 2004 20:35

Walkower dla ŁKS-u. Hitu nie będzie...

Bart so, 12 czerwca 2004 20:26

Niedzielny mecz Wigry Suwałki ŁKS Łomża nie odbędzie się. Zarząd suwalskich Wigier podjął dziś (w sobotę) decyzje, że niedzielne spotkanie z Łomżą odda walkowerem. Decyzja została spowodowana żądaniami piłkarzy Suwałk, którzy mieli domagać się pieniędzy - dodajmy zdaniem zarządu Wigier nienależnych pieniędzy.

Hit wiosny: Wigry na deser

Bart so, 12 czerwca 2004 11:00

Już w najbliższą niedzielę (13 czerwca) ostatnią kolejkę sezonu 2003/2004 rozegra piłkarska 4 liga. Niewątpliwie większość oczu w województwie będzie skierowana na Suwałki, gdzie rozegra się spotkanie, które z pewnością zasługuje na miano "hitu wiosny".

Festiwal bramek, obronionych karnych i nieuznanych bramek

Bart cz, 10 czerwca 2004 20:34

W ostatnim spotkaniu rozgrywanym na własnym boisku w tym sezonie ŁKS pewnie pokonał zespół Pomorzanki Sejny 5-0. Mecz ten przebiegał głównie pod dyktando gospodarzy.

« · «« · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · »» · »