Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Zawalczą o awans

Po wygraniu zaległego meczu z Pelikanem Łowicz ŁKS Łomża awansował na trzecią pozycję w tabeli rozgrywek III ligi piłki nożnej. Do prowadzącej dwójki ŁKS traci tylko trzy punkty. Działacze klubu wierzą, że stratę można jeszcze odrobić i że łomżyńska jedenastka może walczyć o awans.

Przypomnijmy do II ligi awansuje lider rozgrywek, a wice lider rozegra baraż z najsłabszym zespołem II ligi. „Wróciliśmy do walki o awans” - tak Gazecie Wyborczej mówi Józef Kosiorek, prezes ŁKS-u. - „Zagramy jeszcze z wiceliderem Ceramiką Paradyż i możemy odebrać jej punkty.”
Do końca sezonu pozostało tylko pięć spotkań, i jeśli łomżanie chcą awansować musza wygrać każdy, a to nie będzie łatwe.
Prezes Kosiorek podkreśla, że ostatnio ŁKS zmienił się i to na lepsze. Zespół wygrał trzy mecze pod rząd. Jego zdaniem to efekt wymiany trenera. „Niektórzy uważali, że zwolnienie Tadeusza Gaszyńskiego i zatrudnienie Jerzego Engela juniora było zbyt pochopne. Nie zwykłem podejmować nieprzemyślanych decyzji, a wyniki ŁKS-u pod okiem nowego trenera świadczą, że była to zmiana korzystna.” - powiedział prezes Kosiorek Wyborczej.

W sobotę ŁKS podejmowany będzie przez Gwardię Warszawa. Zespół do gry przystąpią w osłabieniu. Na boisko nie wybiegnie Rafał Bogusk, który pauzuje za kartki.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę