Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Jerzy Engel poprowadzi ŁKS!

Zarząd ŁKS Browar Łomża potwierdził, że nowym trenerem łomżyńskiej drużyny będzie Jerzy Engel junior. Umowę podpisano wczoraj wieczorem, a obowiązki trenera młody Engel obejmie od czwartku 21 kwietnia. Syn byłego szkoleniowca reprezentacji Polski zastąpi zwolnionego w poniedziałek dotychczasowego trenera drużyny Tadeusza Gaszyńskiego. Dzisiejszy mecz ŁKS-u w Skierniewicach Jerzy Engel junior ma obserwować z trybun.

Jerzy Engel Junior ma około 30 lat. Ostatnio był trenerem zespołów z II ligi piłki nożnej. W 2004 roku od maja do lipca trenował Radomiaka Radom, a później został zatrudniony jako II trener Polonii Warszawa.
Trenował także trzecioligowy zespół Legionovi Legionowo.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę