piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Po punkty do Paradyża

cz so, 23 października 2004 09:08

W kolejnym meczu 3 ligi 14 drużyna tabeli - Ceramika Paradyż podejmie na własnym stadionie beniaminka, a za razem wicelidera - zespół ŁKS-u Łomża. Obydwie drużyny od siebie dzieli dystans 10 punktów, jednak nie można jednoznacznie stwierdzić faworyta tego meczu. Zespół Ceramiki na własnym stadionie zremisował 1-1 z Mazowszem Grójec, 0-0 z obecnym liderem - Pelikanem Łowicz, a także wygrał 4-2 z grajewską Warmią. Łomżyński zespół u siebie wygrał wszystkie mecze jednak na wyjeździe zdobył tylko 4 punkty, wygrywając z OKS-em 1945 Olsztyn oraz remisując z Drwęcą.

Trzecioligowe derby zakończyły się remisem 2:2

cz pon, 18 października 2004 06:10

Remis 2:2 w "mlecznych" derbach Podlasia zadowolił nie tylko Mlekovitę i Warmię, ale i firmy mleczarskie wspierające obie drużyny. Kolejny komplet punktów na swoim boisku zdobył ŁKS Łomża, który pokonał 2:1 Gwardię

Na Zjeździe ŁKS niepokonany

cz so, 16 października 2004 16:15

ŁKS Łomża wygrał kolejny, już szósty, mecz rozgrywany na własnym stadionie. Tym razem 2 : 1 Łomży uległa Gwardia Warszawa. Wszystkie gole strzelono w drugiej części spotkania, a dająca zwycięstwo bramka padła w ostatniej minucie. Gole dla ŁKS zdobyli: Marcin Łukaczyński i Jacek Lis.

Czas na harpagony!

Bart pt, 15 października 2004 15:23

Po sześciu latach przerwy naprzeciw siebie staną jedenastki ŁKS-u Łomża oraz Gwardii Warszawa. Mecz ten będzie okazją dla Łomżan do poprawienia niekorzystnego bilansu w bezpośrednich meczach obydwu zespołów.

ŁKS przegrał w Grójcu

cz nie, 10 października 2004 19:17

0 : 1 to wynik niedzielnego meczu pomiędzy Mazowszem Grójce a ŁKS Łomża. Gol padł w 65. minucie spotkania. Oznacza to, że fotelem lidera łomżanie cieszyli się tylko przez trzy dni. Teraz ŁKS Łomża zajmuje czwarte miejsce w tabeli, ze stratą jednego punktu do lidera, którym jest Pelikan Łowicz.

Teraz do Grójca

cz so, 09 października 2004 12:27

Już w najbliższą niedzielę piłkarzy Łomżyńskiego Klubu Sportowego czeka kolejny mecz na szczycie. Po środowym zwycięstwie z Legionovią Legionowo i usadowieniu się na fotelu lidera łomżyniacy wyjeżdżają po kolejne punkty do Grójca. Zespół tamtejszego Mazowsza po 9. kolejkach zajmuje czwarte miejsce w tabeli ze stratą 3 punktów do lidera. Ostatni mecz ligowy podopieczni Andrzeja Prawdy zremisowali w Paradyżu z miejscową Ceramiką 1:1. W środę natomiast grali w Pucharze Polski z warszawską Legią. Na Łazienkowskiej przegrali z utytułowanym rywalem tylko 0:1.

“ŁKS mistrzem jest” - “Sędzia Kalosz”

cz śr, 06 października 2004 18:52

ŁKS Łomża ponownie jest liderem tabeli III ligi piłki nożnej. W środę na własnym boisku ŁKS pokonał Legionovię Legionowo 1 : 0. Gola strzelił w 32. minucie spotkania kapitan drużyny Zbigniew Kowalski. Po przerwie najefektywniejszy na boisku był sędzia główny, który – jak się wydawało – zasilił szeregi zespołu z Legionowi.

Dwie wygrane trzecioligowców z Podlasia

cz pon, 04 października 2004 14:57

Sześć oczek w trzech meczach zdobyli trzecioligowcy. ŁKS Łomża pokonał u siebie 2:0 Okęcie, a Warmia na wyjeździe 4:1 Unię. Jedynie Mlekovita wyłamała się i przegrała 0:1 z Pelikanem, tracąc bramkę w 93. minucie

Dobra passa trwa. ŁKS znowu wygrał

cz so, 02 października 2004 18:10

Tym razem przewagę łomżan musieli uznać piłkarze z zespołu Okęcie Warszawa. Po wyrównanej pierwszej połowie sobotniego spotkania, w drugiej połowie ŁKS zdobył wyraźną przewagę i strzelił dwa gole. Był to już czwarty mecz z rzędu wygrany na własnym boisku przez ŁKS. Dobrą passę ma też łomżyński bramkarz Kamil Ulman, który w Łomży nie puścił nawet jednej bramki.

ŁKS Łomża - Okęcie Warszawa dziś o 15.00

cz pt, 01 października 2004 22:30

Teoretycznie dzisiejszy przeciwnik ŁKSu jest słabszy. Okecie Warszawa zajmuje przedostatnią pozycje w tabeli, a ŁKS mimo jednego zaległego spotkania, jest na jej początku. Tymczasem Tadeusz Gaszyński trener ŁKS mówi, że ten mecz może być trudniejszy niż rozegrany tydzień temu na wyjeździe w Olsztynie. Wówczas ŁKS wygrał 2 do 0.

Wygrane podlaskich trzecioligowców w 8. kolejce

cz pon, 27 września 2004 05:48

Podlascy trzecioligowcy tak udanej kolejki w tym sezonie jeszcze nie mieli. Cała trójka wygrała swoje mecze. Największe powody do radości ma ŁKS Łomża - w Olsztynie pokonał lidera 2:0, co do tej pory nikomu się nie udało

ŁKS wygrał na wyjeździe

cz so, 25 września 2004 20:53

„Zasłużyliśmy na zwycięstwo. Byliśmy lepsi w każdej formacji” - tak trener ŁKS Łomża Tadeusz Gaszyński podsumował sobotni mecz łomżyńskiej jedenastki w Olsztynie. ŁKS Łomża pokonał tamtejszy OKS 1945 Olsztyn (dawny Stomil Olsztyn) 2 : 0. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo ŁKSu w rozgrywkach trzeciej ligi.

"Prestiżowo" w Olsztynie

Bart cz, 23 września 2004 21:39

Sezon 3 ligi rozkręcił się już na dobre. Za nami jest już 7 kolejek ligowych. Tydzień po nieodbytym spotkaniu w Łomży (przypomnijmy, spowodowane wypadkiem autokaru wiozącego piłkarzy i działaczy Legionovii Legionowo) nasi piłkarze udadzą się do Olsztyna by rozegrać spotkanie z liderem tabeli - OKS-em 1945 Olsztyn.

Superfinał NEYBL 16-latków w Zambrowie

cz pon, 20 września 2004 06:13

Siódme miejsce przypadło koszykarzom Rembudu Zambrów w superfinale Północnoeuropejskiej Młodzieżowej Ligi Koszykówki (NEYBL) do lat 16, który odbył się w Zambrowie. Najlepszą drużyną zostało Dynamo Moskwa

7. kolejka spotkań III ligi

cz nie, 19 września 2004 20:51

Nie dorastają do poziomu Piłkarze Warmii Grajewo trzeci raz z rzędu doznali wysokiej porażki w spotkaniu wyjazdowym. W Warszawie po kiepskim meczu przegrali z rezerwami Legii 0:3. Niewielkim usprawiedliwieniem jest to, że w składzie rywali zagrało kilku graczy z kadry pierwszego zespołu.

Mecz z Legionovią odwołany

cz nie, 19 września 2004 15:49

Nie odbędzie się mecz pomiędzy ŁKS Łomża a Legionovia Legionowo. Zaplanowane na godzinę 16.00 spotkanie zostało odwołane z powodu kolizji jaka przydarzyła się drużynie Legionovi w drodze do Łomży. W Miastkowie wiozący ich autokar nieoczekiwanie wjechał do rowu.

Pojedynek z liderem

cz pt, 17 września 2004 19:59

W najbliższą niedziele, na własnym boisku, ŁKS Łomża podejmować będzie obecnego lidera tabeli rozgrywek III ligi piłki nożnej zespół Legionovii Legionowo. Jeśli łomżanie ten mecz wygrają, ŁKS znowu może wrócić na pierwszego w tabeli. Przypomnijmy: jak do tej pory, przed własną publicznością, ŁKS jeszcze nikomu nie uległ. Ba... w Łomży nie stracili nawet jednej bramki.

Wymęczone zwycięstwo w Pucharze

cz śr, 15 września 2004 18:56

Puchar Polski W zakończonym niedawno meczu IV rundy Pucharu Polski na szczeblu województwa ŁKS pokonał w Kolnie miejscowego Orła (liga okręgowa) 2-1. Nasi zawodnicy na początku spotkania wyraźnie przeważali, później gra się wyrównała. Pierwszą bramkę dla ŁKS-u strzelił Strzeliński na początku spotkania. Po przerwie wyrównał Brzeziński a w okolicach 70 minuty zwycięską bramkę dla ŁKS-u strzelił Rafał Boguski.

Trzecioligowe derby Podlasia wygrała Warmia

cz nie, 12 września 2004 22:32

Podlaskie derby dla Warmii, która okazała się o bramkę lepsza od ŁKS-u Łomża. Mlekovita Wysokie Mazowieckie tylko zremisowała przed swoją publicznością

Porażka w Grajewie

Bart so, 11 września 2004 17:28

W 6. kolejce trzeciej ligi ŁKS przegrał w Grajewie z miejscową Warmią 1-0. Pierwsze 15 minut meczu to bezbarwna, szarpana gra w środku pola. Po tym okresie nasi zaczynają grać lepiej i posiadają widoczną przewagę, jednak zawodnikom obu drużyn w grze przeszkadza silnie wiejący wiatr.

« · «« · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · »» · »