Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.lks.lomza.tk

Trzecia porażka łomżan

Kolejny mecz ŁKS-u i kolejna porażka. Podopieczni Dariusza Kosakowskiego, trenera juniorów ŁKS, będącego dziś w roli trenera seniorów nie sprostali skierniewickiej Unii, ulegając jej 1-0. To już trzecia porażka w wiosennej kolejce rozgrywek. Po zimowej przerwie na pięć rozegranych spotkań ŁKS wygrał tylko jedno i tylko jeden raz zremisował.

Pierwsze 10 minut spotkania to walka w środku pola. ŁKS posiadał przewagę oraz prowadził porywcze kontrataki. W tym okresie łomżyńscy piłkarze przeprowadzili 3 dobre akcje. W jednej z nich Boguski wychodził na pozycję "sam na sam" z bramkarzem gospodarzy, jednak na miejscu znalazł się obrńca.
W kolejnych 10. minutach piłkarze ŁKS-u pokazali klasę. Prowadzili akcję za akacją. Ataki Unii kończyły się przeważnie na obronie gości. W okolicach 25 minuty Strzeliński wrzucił piłkę do nadbiegającego Chiomy a ten głową strzelił ponad poprzeczkę. W 37. minucie po rzucie różnym Michalski głową skierował piłkę do siatki. Był to jedyny gol w tym spotkaniu. Po przerwie w szeregach ŁKS-u widoczna była nieskuteczność. Piłkarze stwarzali dogodne sytuacja jednak brakowało jednego - wykończenia. Obraz gry do końca meczu nie zmienił się. W raz z upływem czasu w grze gości pojawiała się nieporadność oraz nabierająca na sile nerwowość. Mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla zespołu Unii Skierniewice.
Podsumowując ten mecz. Piłkarze zagrali w eksperymentalnym ustawieniu (1-3-5-3), jednak te ofensywne ustawnie nie przyniosło klubowi żadnego punktu. Z przebiegu gry ŁKS nie zasłużył na porażkę. W tym spotkaniu podkreślić należy dobrą pracę arbitrów oraz grę drużyny do straty bramki. Dla tych ostatnich zalecany jest jednak trening nad celnością, bo nie tylko w tym, ale także i w innych spotkaniach jej brakowało. Czas pokaże, czy nowy trener zmieni oblicze zespołu, a okazję do tego będzie mieć już za 3 dni w meczu z Legionovią Legionowo. 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę