Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Nowa, lepsza twarz ŁKS-u

Zimny maj, ale w sercach łomżyńskich kibiców na pewno zrobiło się cieplej. “Młodość i wigor trenera Jerzego Engela juniora natchnęły piłkarzy ŁKS-u do zwycięstw i efektownej gry” - tak komentuje sobotni mecz ŁKS Łomża z Mazowszem Grójec Gazeta Współczesna. W rozmowie z dziennikarzem gazety trener Jerzy Engel mówi co trzeba było zmienić aby łomżyńska jedenastka znowu wygrywała.

“Kibice zdążyli się ostatnio przyzwyczaić do innego ŁKS-u - apatycznego i nie wierzącego we własne umiejętności. Teraz, w przerwie meczu z Mazowszem, ełkaesiacy byli tak naładowani energią, że nie wytrzymali w szatni pełnych 15 minut, wcześniej wybiegając na boisko.”(...)
“- Przychodząc zastałem rozbity zespół. Zmieniłem praktycznie wszystko. (...) Moim zdaniem, najbardziej namacalną zmianą jest poprawa atmosfery. Poza tym wszystko jest inne: od składu drużyny, jej stylu gry, po sposób trenowania i analizy meczów. Wydaje mi się, że problemem ŁKS-u było to, że nowi zawodnicy, którzy przyszli zimą, nie stworzyli z poprzednimi kolektywu. Poza tym teraz, w przeciwieństwie do jesieni, wszyscy traktują zespół z Łomży bardzo poważnie. Nikt go już nie lekceważy jako beniaminka. Piłkarze nie byli do tej sytuacji przygotowani” - mówi na łamach Współczesnej Jerzy Engel junior.
Engel dodaje, że “bolącym” problemem ŁKS-u staje się plaga kontuzji i że realnym staje się sytuacja, gdy na boisko wyjdą piłkarze nie w pełni zdrowia, ale piłkarzom ŁKS-u pozostaje zacisnąć zęby i wyszarpywać kolejne punkty rywalom bo “taki zespół kibice na pewno pokochają”.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę