Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Gaszyński już nie prowadzi ŁKS-u

Zarząd ŁKS Łomza odwołał Tadeusza Gaszyńskiego z funkcji trenera drużyny. Umowa z Gaszyńskim została rozwiązana wczoraj “za porozumieniem stron” - poinformowano w komunikacie. Także wczoraj na łamach Gazety Wyborczej Gaszyński skrytykował media i niektórych działaczy klubu za “rozdmuchanie balonu” na szybki awans do II ligi. Jego zdaniem "dlatego w dwóch ostatnich spotkaniach piłkarze zagrali o 70 procent poniżej możliwości."

Tadeusz Gaszyński trenerem ŁKS Łomża był od dwóch lat. Przeprowadził ŁKS Łomża z IV do III ligi.
Wcześniej trenował piłkarzy Gwardii Białystok (III liga), Igloopol Dębica (I liga), Jagiellonia Białystok (I, II i III liga)

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę