Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża – Warmia Grajwo bez bramek...

Bezbramkowym remisem zakończyły się derby byłego województwa łomżyńskiego. ŁKS Łomża podejmujący jedenastkę Warmii Grajewo nie potrafił wykorzystać atutu gry na własnym boisku. W pierwszej połowie meczu przewaga łomżan w polu była duża, ale nie udało jej się zamienić na przewagę bramkową. Po przerwie także grajewianie zaatakowali... im też nie udało się zdobyć bramki.

Mecz ŁKS Łomża – Warmia Grajewo oglądało około półtora tysiąca widzów. Na trybunach zasiadła także kilkudziesięcioosobowa ekipa kibiców Grajewa.., tym razem pojedynek kibiców zakończył się na utarczkach słownych...
Na boisku napięcia również nie zabrakło. Sędzia pokazał trzy żółte kartki – dwie dla zawodników gości i jedną dla Karola Bortnika z ŁKS-u.
Pod koniec spotkania sędzia z boiska wyrzucił trener ŁKS Łomża Tadeusza Gaszyńskiego...

Od początku spotkania łomżanie zaatakowali. Grajewo przez pierwsze 45 minut przyjęło postawę obronną – wszyscy zawodnicy byli cofnięci na własną połowę, a szczęścia szukano w kontratakach... Już po pierwszych minutach widać było wyraźną zmianę na lepsze jedenastki Łomży w stosunku do dwóch ostatnich spotkań, ale... ŁKS niemal przez cały czas atakował, utrzymywał piłkę w środkowej części boiska, nie potrafił jednak skutecznie wykończyć akcji pod bramką Sylwestra Janowskiego... zabrakło celności. Kilkakrotnie bramce Grajewian próbował zagrozić Rafał Boguski, ale jego strzały za zwyczaj nie trafiały w światło bramki.

Po przerwie gra się bardziej wyrównała. Grajewianie nieco zmienili strategie gry. Coraz częściej atakowali, przejmując stopniowo przewagę nawet w środkowej części boiska. W te części meczu grali dokładniej od łomżan, ale nie potrafili sforsować, poza kilku wyjątkami, dobrze ustawionej obrony ŁKS-u.

ŁKS Łomża zagrał w składzie:
Mariusz Stawarz (bramkarz), Adam Kamiński, Zbigniew Kowalski (kapitan), Tomasz Wołczuk, Marcin Grabowski (74 Robert Satchura) Karol Brtnik, Arkadiusz Chrobot, Marcin Strzeliński (74 Jacek Lis), Chimeizie Chioma (81 Marcin Łukaczyński), Łukasz Tyczkowski (69 Rafał Bałecki), Rafał Boguski.
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę