Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tadeusz Gaszyński o ostatnich spotkaniach ŁKS Łomża

"To, co się ostatnio złego z zespołem stało, nie jest efektem tego, że piłkarze zapomnieli, jak się gra w piłkę, są źle przygotowani, wolniejsi czy przemęczeni. Wszystkiemu winna jest psychika." - powiedział w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Tadeusz Gaszyński trener ŁKS -u. - "Drużyna nie poradziła sobie z balonem rozdmuchanym przez media i niektórych działaczy klubowych. Dlatego w dwóch ostatnich spotkaniach piłkarze zagrali o 70 procent poniżej możliwości."

Gaszyński podkreślił także, że przed chwilą ŁKS Łomża awansował dopiero do III ligi "a tu nagle komuś w klubie zamarzyła się druga liga. Jak długo o awans biły się takie kluby, jak Świt Nowy Dwór Mazowiecki, MKS Mława czy też Radomiak? Całymi latami. Jestem pewny, że lepsze rezultaty osiągnęlibyśmy, gdyby przed ekipą postawiono cel utrzymania się w lidze."

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę