Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 04 grudnia 2021 napisz DONOS@

Bliżej strefy ekonomicznej ...

Edyta Gawrych pt, 16 lutego 2007 14:08

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu wczorajszym, tj. 15.02.2007r., o godz. 14:00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Łomży odbyło się robocze spotkanie przedsiębiorców zrzeszonych w Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo – Handlowej z Prezydentem Miasta Łomża Jerzym Brzezińskim, na temat warunków utworzenia podsterfy ekonomicznej w Łomży. Spotkaniu przewodniczył również Zastępca Prezydenta Miasta Łomża Marcin Sroczyński oraz Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo – Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski.

"Przedsiębiorstwo Fair Play" 2006

Edyta Gawrych śr, 13 grudnia 2006 14:50

Dnia 8. grudnia br. w Sali Kongresowej Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbyła się uroczysta Gala IX edycji programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”, której laureatem został nasz członek – firma „FARGOTEX” Sp. z o.o

Syzyf dla Artura Filipkowskiego

mm wt, 11 lipca 2006 09:05

Mam przyjemność poinformować Państwa, że w dniu wczorajszym, tj. 26.06.2006r, w Warszawie, nasz członek Artur Filipkowski - twórca i redaktor naczelny "Telewizji Łomża", nadawca ogólnopolskiej medialnej Grupy Vectra – odebrał przyznaną przez Kapitułę Kongregacji Przemysłowo- Handlowej Statuetkę „Syzyf 2005”. Nagroda przyznana została za prezentowanie problemów związanych z rozwojem małych i średnich przedsiębiorstw.

"Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006"

Edyta Gawrych pon, 08 maja 2006 08:32

Łomżyńska Izba Przemysłowo – Handlowa wspólnie z Urzędem Miejskim w Łomży oraz przy współudziale: Ostrołęckiego Forum Gospodarczego, Urzędu Miasta w Ostrołęce oraz Starostwa Powiatowego w Łomży, serdecznie zapraszają na organizowane targi pod nazwą „Prezentacje Gospodarcze Łomża - Ostrołęka 2006” . Targi odbędą się w dniach 10-11 czerwiec br., w Hali Widowiskowo – Sportowej przy S.P. Nr 9, ul. Księżnej Anny 18 w Łomży.

Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Ł.I.P.-H.

Edyta Gawrych pt, 31 marca 2006 12:49

W czwartek 30 marca br. odbyło się Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej. Uroczystość zorganizowana została w Kompleksie Gastronomicznym „Labirynt” przy ul. Sikorskiego 345 w Łomży. Na zaproszenie odpowiedziało 35 Przedsiębiorców. Walne rozpoczęło się w drugim terminie, o godzinie 17:30. Obrady rozpoczął Prezes Rady Izby Maciej Zajkowski od powitania gości.

Stanowisko Rady Forum Gospodarczego Łomży w sprawie przebiegu trasy Via Baltica

wt, 21 marca 2006 11:43

Uprzejmie informujemy, że Rada Forum Gospodarczego Łomży wypracowała oficjalne stanowisko w sprawie przebiegu trasy Via Baltica, w którym opowiada się za przebiegiem trasy Via Baltica przez Łomżę i Ostrołękę. Na załączonych obrazkach widnieje kopia pisma z wyżej wymienionym Stanowiskiem.

ViaBaltica – konkrety

wt, 21 marca 2006 10:44

W czasie odbywającej się konferencji w dniu 17 marca 2006 „ViaBaltica szansą rozwoju Ostrołęki i Łomży” Prezes Łomżyńskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Maciej Krzysztof Zajkowski zaproponował powołanie zespołu, który przygotowałby dane dotyczące funkcjonowania obydwu miast w obszarze gospodarczym, społecznym i ekologicznym. Dane te zostałyby dostarczone do firmy, która przygotowuje opracowanie oceny oddziaływania na środowisko wszystkich koncepcji przebiegu trasy.

Via Baltica przez Łomżę i Ostrołękę

wt, 21 marca 2006 09:01

W piątek 17 marca br. odbyła się w Ostrołęce zapowiadana przez nas wcześniej konferencja dotycząca koncepcji alternatywnego przebiegu trasy Via Baltica. Przypominamy, że organizatorami spotkania były Forum Gospodarcze Łomży i Ostrołęckie Forum Gospodarcze.

Via Baltica ciąg dalszy

śr, 15 marca 2006 13:51

Uprzejmie informujemy, że sprawa przebiegu trasy Via Baltica powraca na scenę. Dnia 17 marca br. (piątek) ma odbyć się organizowana wspólnie przez Forum Gospodarcze Łomży i Ostrołęckie Forum Gospodarcze konferencja poświęcona koncepcji alternatywnego przebiegu trasy Via Baltica przez Łomżę i Ostrołękę. Konferencja odbędzie się w siedzibie Ostrołęckiego Forum Gospodarczego przy ul. Gorbatowej 15 w Ostrołęce, początek o godzinie 11:00.

Dzień Przedsiębiorczości w Urzędzie Skarbowym

śr, 15 marca 2006 09:32

Na zaproszenie Pana Edwarda Matejkowskiego Naczelnika Urzędu Skarbowego w Łomży w dniu 10 marca 2006 odbyło się spotkanie z przedstawicielami Forum Gospodarczego Łomży w tym również z Łomżyńską Izbą Przemysłowo-Handlową. Doskonałą okazją był przypadający na piątek 10 marca Dzień Przedsiębiorczości.

O problemach Łomży z posłem Kołakowskim w cztery oczy

wt, 14 marca 2006 11:38

Dnia 13 marca br. odbyło się w siedzibie Łomżyńskiej Izby Przemysłowo- Handlowej spotkanie Rady Izby z posłem Lechem Kołakowskim. Poseł zgodnie z przedwyborczymi obietnicami chętnie spotkał się z gronem przedsiębiorców w celu przedyskutowania bieżących spraw dotyczących gospodarki i przedsiębiorczości. Podczas rozmowy poruszono wiele tematów związanych z Łomżą, między innymi sprawę planów rozbudowy infrastruktury komunikacyjnej wokół miasta oraz sprawę planów lokalizacji portu lotniczego w Czerwonym Borze.

Podziękowanie za darowiznę

Edyta Gawrych wt, 07 marca 2006 13:21

Uprzejmie informujemy, że do biura Izby wpłynęło podziękowanie od Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Domu Dziecka w Łomży, za przekazaną darowiznę, w związku z konsekracją ks. Biskupa Tadeusza Bronakowskiego.

Święcenia Biskupie Ks. Tadeusza Bronakowskiego

Edyta Gawrych pon, 06 marca 2006 10:53

Dnia 4 marca br. o godzinie 10.00 w Katedrze Łomżyńskiej Ks. Tadeusz Bronakowski przyjął Sakrę Biskupią, stając się Biskupem pomocniczym Diecezji Łomżyńskiej i jej Ordynariusza Księdza Biskupa Stanisława Stefanka.

Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim

wt, 28 lutego 2006 11:35

Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Łomży ogłasza nabór podmiotów gospodarczych z sektora Małych i Średnich Przedsiebiorstw i absolwentów do projektu realizowanego w ramach działania - 2.6 Regionalne Strategie Innowacyjne i transfer wiedzy - Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego pt. „Staże Innowacyjne w Podregionie Łomżyńskim”.

Śniadanie inwestycyjne z WGI

pt, 17 lutego 2006 14:49

W piątek 17 lutego 2006r. odbyło się seminarium z ekspertami grupy WGI, organizowane wspólnie przez grupę WGI Dom Maklerski S.A. oraz Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową. W restauracji Rampa&VIP przy śniadaniu inwestycyjnym spotkało się 15 łomżyńskich przedsiębiorców.

Seminarium z Kadrami Polskimi

cz, 16 lutego 2006 12:58

W ubiegły piątek (10.02.2006 r.) odbyło się w restauracji Rampa &VIP seminarium pt. „Oszczędność kosztów, czyli jak pozyskać pracownika”. Organizatorem spotkania był nasz członek, firma „KADRY POLSKIE” Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu. Patronat nad seminarium objęła Łomżyńska Izba Przemysłowo - Handlowa. Spotkanie poprowadzili przedstawiciele firmy „KADRY POLSKIE”: Prezes Andrzej Grudniok, Dyrektor ds. Leasingu Marcin Raczak, oraz Regionalny Kierownik Sprzedaży Jolanta Ecka.

Podziękowanie za zbiórkę wigilijną

śr, 11 stycznia 2006 12:26

Uprzejmie informujemy, że do biura Izby wpłynęło podziękowanie z Zespołu Szkół Specjalnych w Łomży za zgromadzone na zbiórce wigilijnej i przekazane w darze pieniądze. Z treścią podziękowania skierowanego do naszych Przedsiębiorców oraz Władz Izby możecie Państwo zapoznać się na załączonej kopii pisma. Po wykonaniu remontu klas w szkole, na który m.in. zostaną spożytkowane zebrane pieniądze, zamieścimy zdjęcia odnowionych pomieszczeń.

Informacja dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych!

pt, 06 stycznia 2006 11:01

Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miejskiego w Łomży przypomina o obowiązku złożenia oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w punkcie sprzedaży w roku 2005 - do dnia 31 stycznia 2006 r.

Piąte wydanie "Forum Gospodarczego"

pt, 30 grudnia 2005 08:28

Do dzisiejszego (30.12.2005 r.) wydania Gazety Współczesnej dołączona jest w formie wkładki nasza gazetka "Forum Gospodarcze". To już piąty numer miesięcznika, w którym jak zawsze można znależć garść informacji z życia gospodarczego Łomży. Gorąco zachęcamy do czytania i czekamy na Państwa opinie oraz pomysły pod adresem e-mail biuro@iph.lomza.pl lub numerem telefonu (0 86) 216 33 55.

Wigilia w Łomżyńskiej Izbie Przemysłowo- Handlowej

śr, 21 grudnia 2005 14:57

W dniu 20 grudnia br. w Sali Bankietowej Hotelu Baranowski odbyła się Uroczystość Wigilijna zorganizowana przez Łomżyńską Izbę Przemysłowo- Handlową. Oprócz szanownego grona naszych przedsiębiorców obecnością swoją uroczystość zaszczycili między innymi: ks. Biskup Stanisław Stefanek, Senator Ludwik Zalewski, Wiceprezydent Łomży Krzysztof Choiński, Wicestarosta Powiatu Łomżyńskiego Zbigniew Sokołowski oraz pozostała grupa znakomitych osobistości naszego regionu i Łomży. Po wielu latach gościliśmy również bratnie organizacje zrzeszone w Forum Gospodarczym Łomży: Cech Rzemiosł Różnych, Zrzeszenie Handlu i Usług oraz Radę Łomżyńskich Handlowców.

« · «« · 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · »» · »
 

 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę